10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

Julie Splinters - -
10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

Daug prirašyta straipsnių, kurie pataria, kaip geriausiai užmegzti pokalbį su patinkančia mergina ir ką jai geriausiai sakyti. Tačiau, ko mergina iš jūsų nenorėtų išgirsti? Ką derėtų nutylėti? Internetinė svetainė AskMen.com sudarė 10 pagrindinių dalykų – frazių, kurių turėtumėte vengti, jei nenorite apsunkinti santykių su ja.

10. Nekritikuokite jos draugų. Merginai nepatiks, jei pradėsite neigiamai kalbėti apie jos draugus, nors jų nei nepažįstate. Pernelyg dažnai užsimindami apie jos draugus, merginai nepadarysite gero įspūdžio. Jūs atrodysite taip, lyg su jais konkuruotumėte. Geriausiai būtų patylėti, kai mergina pasakoja apie savo draugus, ir verčiau dėmesį nukreipti į tolimesnę judviejų „žaidimo“ eigą.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

9. „Aš paskambinsiu tau penktadienį“. Pabaigti telefono pokalbį su mergina šiuo arba panašiu pažadu taip pat nepatariama. Visų pirma, būdamas nuspėjamas, sau tarsi užkertate kelią būti spontanišku. Be to, jūs taip pat sumažinate galimybę, kad ji paskambins jums. Juk po tokios frazės mergina lauks jūsų skambučio ir gali atsidurti kiek beviltiškoje situacijoje jo nesulaukus.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

8. Neminėkite nieko, kas nuspėja ateitį. Dažnai vaikinai per pirmąjį pasimatymą išgirdę apie merginos pomėgius, iš karto juos „įtraukia“ į kito pasimatymo programą. Pavyzdžiui, jei mergina užsimena, kad jai patinka kiniečių maistas, tikriausiai iš vaikino pasigirs tokia frazė: „O, aš taip pat. Mes turėtume nueiti į kiniečių restoraną kitą kartą“. Stop, stop, stop!. Nors teoriškai toks žingsnis gal ir būtų priimtinas, tačiau prisiminkite, kad merginoms reikia vaikino – „iššūkio“. Jei per pirmąjį pasimatymą pradėsite kalbėti, kad susitiksite vėl ir vėl, ir vėl, merginai bus aišku, kad jūs jau esate jai neabejingas. Tai reiškia, kad žaidimas baigėsi ir ji laimėjo. Žinoma, smagu laiką leisti su patinkančiu žmogumi, tačiau neleiskite jai per greitai jaustis nugalėtoja. Jai neturėtų atrodyti, kad po pirmojo pasimatymo jau esate pasiruošęs jai ant piršto užmauti sužadėtuvių žiedą. Palikite šiek tiek intrigos!

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

7. „Su kiek vaikinų esi pasimylėjusi?“ Visų pirma, ar jums tikrai tai įdomu? Antra, merginoms nepatinka apie tai kalbėtis ir jums tokie klausimai tikrai neišeis į nauda. Žinoma, jei mergina pirma užklausia apie jūsų buvusiąsias, tuomet tęsti šią temą galite ir jūs. Tačiau pirmam pradėti kalbėti apie jos seksualinį gyvenimą nėra patariama.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

6. „Aš rašiau tau vakar, bet tu neatrašei. Kas atsitiko?“ Tai viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias daro vaikinai, kai tik kurį laiką nieko neišgirsta iš jiems patinkančios merginos. Jei jai parašėte, tačiau negavote atsakymo, tuomet geriausiai būtų tai pamiršti ir apsimesti, kad to net nebuvo. Jei vis dėl to užsimenate merginai apie neatrašytą žinutę, darote du dalykus: 1. Parodote, kad jums labai svarbu, kad ji jums neatrašė (Jei ją sutikote visai neseniai, pernelyg greitai parodote, kad ji jums rūpi); 2. Priverčiate ja jaustis kalta, kas taip pat nėra labai gerai.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

5. „Ar aš tau patinku?“ Panašaus pobūdžio klausimai jums gali pakišti koją, nes jų klausinėdami, atrodysite ne itin pasitikintys savimi. Todėl neklausinėkite, o verčiau užsiminkite, kad ji patinka jums.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

4. „Ką norėtum veikti šį vakarą?“ Sakoma, kad moterims patinka „vyrai, turintys planą“, ir tai yra tiesa. Kai skambinate merginai norėdami pakviesti į pasimatymą, būkite tikri, kad žinote, ką jai siūlysite veikti. Neužkraukite jai atsakomybės pačiai galvoti ir rinktis, nes tokiu atveju ji pamays, kad jums trūksta išradingumo.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

3. Nesigirkite savo mašina, darbu ar namu norėdami padaryti jai įspūdį. Apie pagyrūnus daugelis merginų galėtų pasakyti: tie, kurie daugiau nieko negali pasiūlyti. Turėkite omenyje, kad mergina bus labiau nustebinta jūsų materialine padėtimi ar karjeros pasiekimais, jei apie tai nešnekėsite.

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

2. „Ar galėčiau tave kada nors pakviesti į pasimatymą?“ Niekada neklauskite merginos, ar galite ją pakviesti į pasimatymą, o tiesiog ją pakvieskite. Daugeliui merginų patinka lyderiaujantys vaikinai, o ne prašantys jų leidimo susitikti. „Mes turėtume susitikti. Koks tavo numeris“? arba „Lankykime kartu salsos pamokas, bus smagu“!, – štai tokias frazes merginos norėtų išgirsti!

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

1. „Ar galiu tave pabučiuoti?“ Paklauskite bet kurios moters ar merginos ir ji jums pasakys, kad vyrai niekada neturėtų prašyti bučinio. Tad pirmyn!

10 dalykų, kurių geriau nesakyti merginai

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt