Naudojimosi instrukcija

Atnaujinta

Dėkojame, kad lankotės Jurgita.lt svetainėje. Prieš pradėdami naudotis šia svetaine, prašome atidžiai perskaityti toliau pateikiamą informaciją. Priešingu atveju, lankymasis šioje svetainėje reiškia, kad sutinkate su Jurgita.lt naudojimo sąlygomis. Jei nesutinkate, nesinaudokite šia svetaine ir joje pateikiama informacija. 

Terminai „Jurgita.lt“, „teikiamos paslaugos“, „vieta“, „mes“, „mus“ nurodo svetainės savininkus, tuo tarpu terminas „jūs“ nurodo svetainės vartotoją / lankytoją.

  1. Jurgita.lt yra viešai prieinama, bendrosios paskirties svetainė, kurioje talpinamos naujienos, susijusios su mados industrija, grožiu, sveikata, mada, modelių atrankomis, agentūromis, dizaineris ir kt. Tai yra informacinio pobūdžio svetainė, kuri svetainės lankytojams suteikia kokybišką ir nemokamą informaciją. Svetainėje yra skelbiamos su grožio industrija susijusios naujienos, įvairių prekinių ženklų aprašymai, modelių pasaulio aktualijos, dizainerių pristatymai, pasaulinio garso modelių pristatymai ir kitos aktualijos. 
  2. Svetainė gali būti susijusi su bet kuriuo joje produktu ar prekiniu ženklu. Visi produktai, prekiniai ženklai, ar rekoemnduojamos paslaugos yra teisėtos ir išbandytos prieš įtraukiant jas į svetainę ir rekomenduojant lankytojams. Vis dėlto, sutikus įsigyti reklamuojamus produktus ar pasinaudoti svetainėje siūlomomis paslaugomis, visa rizika, susijusi su ja, pereina vartotojui. Mūsų svetainė neatsako už trečiųjų šalių produktų bei paslaugų tinkamumą. 
  3. Jurgita.lt ir su svetaine susijusios šalys neprivalo peržiūrėti ar stebėti trečiųjų šalių svetainių, kurios yra susijusios su su mūsų teikiamomis paslaugomis. Spausdami nuorodas, pateikiamas jurgita.lt svetainėje, vartotojai supranta, kad jurgita.lt neatsako už kitų puslapių tikslumą, saugumą ar jų turinį.
  4. Autorių teisių saugomas turinys yra draudžiamas ir negali būti skelbiamas jokia forma, įskaitant komentarus, pakeitimus ar straipsnius. Toks turinys yra iškart pašalinamas iš puslapio. Jurgita.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra keisti, koreguoti ar ištrinti bet kokį turinį: komentarus, klausimus ar straipsnius. Jurgita.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra uždrausti priėjimą prie viešam naudojimui skirtos puslapio sistemos. Neautorizuotas ar įstatymus pažeidžiantis puslapio turinio naudojimas gali būti teisinio konflikto pagrindas.
  5. Naudojimasis puslapiu ir jo teikiamomis paslaugomis yra paties lankytojo rizika. NEI JURGITA.LT, NEI SVETAINĖS PARTNERIAI NĖRA ATSAKINGI UŽ JOKIĄ ŽALĄ AR KOKIŲ NORS TIESIOGINIŲ AR NETIESIOGINIŲ, ATSITIKTINIŲ, PASEKMINIŲ, SPECIALIŲJŲ, BAUDŽIAMŲJŲ ARBA PANAŠIŲ NUOSTOLIŲ PATYRIMĄ DĖL JŪSŲ NAUDOJIMOSI, AR NEMOKĖJIMO NAUDOTIS, PASLAUGOMIS IR PUSLAPYJE TALPINAMA INFORMACIJA. JŪS SUTINKATE, KAD NAUDODAMIESI PUSLAPIU, PASLAUGOMIS AR REKOMENDACIJOMIS, PATEIKTOMIS ŠIAME PUSLAPYJE, JŪS ATSISAKOTE BET KOKIŲ PRETENZIJŲ JURGITA.LT SAVININKAMS, PARTNERIAMS, RĖMĖJAMS, AGENTAMS, ATSTOVAMS AR LICENZIJAS IŠDAVUSIEMS ŽMONĖMS.
  6. Kaip Jurgita.lt lankytojas, jūs galite gauti reguliarius el. pašto laiškus apie puslapio atnaujinimus ir kitą informaciją. Jūs galite būti informuotas apie naujas paslaugas, patobulinimus ir kitus įvykius. Mes stengiamės išlaikyti kuo mažesnį el. laiškų kiekį, tačiau, nepavykus nusiųsti laiško į jūsų nurodytą adresą, mes bandysime panaudoti visą jūsų pateiktą informaciją, kad surastume teisingą jūsų adresą. Jeigu tai nepavyks – el. pašto siuntimas tuo adresu bus sustabdytas.
  7. Šios naudojimosi salygos ir visi galimi ginčai, kylantys iš šio puslapio ar jo teikiamų paslaugų naudojimo, bus reglamentuoti, aiškinami ir įgyvendinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šio puslapio naudojimas reiškia jūsų sutikimą su šiomis svetainės naudojimosi sąlygomis, tačiau jis nėra apribotas tik šiame dokumente parašytais įsipareigojimais.
  8. Naudojimosi sąlygų pažeidimas gali lemti informacijos ištrynimą ar puslapio pasiekiamumo panaikinimą. Visi ginčai, kylantys dėl Jurgita.lt naudojimo, bus reglamentuojami Lietuvos respublikos įstatymų.