Seniausias dirbantis modelis pasaulyje

Alice Woods - -
Seniausias dirbantis modelis pasaulyje

Carmen Dell’Orefice šiuo metu yra seniausias dirbantis modelis pasaulyje. Jai buvo vos 13 metų, ji buvo pastebėta autobuse, važiuojančiame Niujorko 57-ojoje gatvėje. Dabar, būdama 89 metų, ji vis dar modeliauja, todėl yra vadinama ilgiausiai dirbančiu modeliu istorijoje.

Kai jai buvo vos 15, ji atsidūrė ant „VOGUE“ viršelio. Nuo tada jos karjera įgavo pagreitį ir nesustojo 74 metus. Per pastaruosius kelerius metus Carmen fotografavosi „Sephora“ ir „H&M“ kampanijose ir uždarė haute couture parodą dizaineriui Guo Pei. Ji vis dar fotografuojasi žurnalų viršeliams ir istorijoms juose.Taip pat apie ją yra kuriamas dokumentinis filmas „Carmen Dell’Orefice: The Legend Down the Hall“, kurį statė jos ilgametis draugas, mados iliustratorius Davidas Downtonas.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt