Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

Stengiamės užtikrinti tinklapio veikimą ir suteikti vartotojams informaciją, paslaugas, kurios tenkina organizacijų ir naudotojų poreikius. Mes nesuteikiame jokių garantijų dėl funkcionavimo ir nuolatinio tinklapio pereinamumo. Mes turime teisę nutraukti tinklapio ar bet kurios jo dalies veikimą be išankstinio perspėjimo. 

Neprisiimame atsakomybės už turinio netikslumus ar klaidas. Juos galime aptikti ir atlikti bet kokius reikiamus patikslinimus bet kuriuo metu. Tačiau nei mes nei kiti susiję partneriai nesuteikia garantijų dėl kompetencijos, tikslumo ir patikimumo.

Neatsakome už komentarus, vartotojų kuriamą turinį, nors ir pasiliekame teisę jį taisyti bei redaguoti. Tai yra ypač svarbu, kai yra pažeidžiamos tinklapio taisyklės ir LR teisės aktai. Mes vienašališkai pasiliekame teisę šalinti komentarus be išankstinio įspėjimo. 

Bet kokia informacija kurią talpina vartotojai yra vienašališkai jų atsakomybė. Naudodamiesi tinklapiu sutinkate, kad turinys, kurį skaitote ar parsisiunčiate yra jūsų pačių pasirinktas, pasvėrus visas rizikas. Mes neatsakome už jokią piniginę ar kitokią žalą patirtą dėl puslapio ar jo rėmėjų, trečiųjų šalių turinio.

Puslapyje galite sutikti nuorodų ar būti kitaip nukreipti į kitus puslapius, bet mūsų komanda neatsako už turinį ir jo tikslumą ar saugumą. Mes neatsakome už tai, kad tretieji asmenys, vartotojai patiria nuostolius tiesiogiai ar netiesiogiai susijusius su tinklapiu, jo veikimo trūkdžiais. Taip ir ir dėl trečiųjų asmenų talpinamos informacijos tinklapyje.

Neturime jokių garantijų ir neprisiimame atsakomybės už informaciją, kurią teikia kiti juridiniai ar fiziniai asmenys. Tai susiję su produktais, paslaugomis, politine reklama. Mes neatsakome už informacijos teisingumą, tikslumą. Produktų ar paslaugų kokybę, naudojimosi ar nesinaudojimo padarinius.