Privatumo politika

Atnaujinta

Jurgita.lt yra tinklapis, kuris nerenka, nesaugo ir netvarko jokių vartotojų asmens duomenų. Mes esame sutelkę dėmesį į jūsų privatumo gerbimą ir saugojimą. 

Ši Privatumo Politikos skiltis yra tam, kad paaiškintume kaip, kada, ir kam renkame informaciją apie lankytojus. Taip pat atskleidžiame kokiems tikslams ir kaip informacija yra naudojama bei kokius pasirinkimus turite kaip svetainės lankytojai. 

Mes pasiliekame teisę keisti punktus ir taisykles, kurios atsiranda šioje skiltyje tad patikrinkite informaciją, kad žinotumėte apie visus pasikeitimus. Lankydamiesi Jurgita.lt jūs sutinkate su visais punktais ir taisyklėmis automatiškai. 

Visi kiti klausimai, susiję su šia Privatumo Politika ir kitomis naudojimosi taisyklėmis gali būti pateikti Susisiekite skiltyje. 

Bendra informacija

Kas mes esame? – Jurgita.lt komanda yra profesionalai, kurie suteikia informaciją ir yra pasirengę informuoti apie grožio, mados, populiariosios kultūros tendencijas.

Kaip mes renkame informaciją apie jus? – Jums susisiekus su mumis ir pateikus bet kokią informaciją tinklapyje, galime ją pasiekti. 

Kokia informacija yra pasiekiama? – mes renkame informaciją, kuri padeda vykdyti įsipareigojimus klientams rėmėjams. Jei jūs pateikiate užklausas bet kokiu klausimu, nurodyta informacija yra kaupiama. Taip pat kaupiama detales iš straipsnių komentarų skilties.

Naudojimasis informacija ir jos valdymas – Jūs turite teisę žinoti kaip yra naudojama bet kokia jūsų asmeninė informacija. Ši teisė yra reglamentuota Lietuvos Respublikos teisės aktuose ir jūs galite reikalauti, kad duomenys, kuriuos mes turime būtų sunaikinti ar patikslinti. Tam tereikia su mumis susisiekti.

Slapukų naudojimo politika – Mūsų puslapyje yra naudojami slapukai ir naršydami mūsų svetainėse jūs sutinkate su jų naudojimu ir susijusia Privatumo Politika. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis ir slapukų naudojimu, turėtumėte išjungti slapukus arba nesinaudoti mūsų paslaugomis ir svetaine.

Saugumas – Mes rūpinamės duomenų apsauga ir stengiamės užtikrinti jūsų asmeninių duomenų saugumą. Ši Privatumo Politika ir nurodo kaip mes kaip įmonė ir turinio kūrėjai atsakome už vartotojų duomenų panaudojimą bei saugumą. 

Informacijos nutekinimas – Stengiamės užtikrinti saugų naudojimąsi informacija, išvengiant bet kokio duomenų nutekinimo. Jei nutiktų bet kas, ko pasekoje nutekėtų detalės apie vartotojus, mes įsipareigojame reaguoti ir informuoti jus apie tokią situaciją.

Nusiskundimai – Jei turite klausimų ar komentarų, norite pateikti atsiliepimą apie mūsų teikiamas paslaugas, informaciją ar tai kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, galite kreiptis tiesiogiai. Atsižvelgsime į visus klausimus ir nusiskundimus.

Kas mes?

Mes norime informuoti jus apie gyvenimo būdo temas, suteikti informaciją apie produktus, naujoves ir tendencijas. Siekiame užtikrinti kokybiško turinio talpinimą mūsų tinklapyje , tad atsižvelgiame ir į vartotojų atsiliepimus bei klausimus. Mūsų adresas: T. Masiulio gatvė, 21B, Kaunas, 52436. Kontaktus taip pat galite rasti mūsų kontaktų skiltyje.

Kaip mes renkame informaciją apie jus?

Mes gauname priėjimą prie jūsų asmeninės informacijos, jums susisiekus su mumis dėl teikiamos informacijos, paslaugų. Taip pat kaupiame informaciją, kuri yra pateikiama priduodant užklausas ir pildant komentarus.

Kokią informaciją kaupiame ir kaip ją naudojame?

Asmeninė informacija

Nekaupiame asmeninių duomenų, kurie susiję su sveikata, kilme, politinėmis ar religinėmis pažiūromis, seksualine orientacija. Patariame neteikti tokios informacijos nei šiame nei kituose puslapiuose.

Informacija susijusi su nepilnamečiais

Mūsų tinklapiu ir paslaugomis nepilnamečiai neturėtų naudotis. Jaunesni nei trylikos metų asmenys turėtų būti prižiūrimi suaugusiojo. Jei jūsų artimas asmuo jaunesnis nei trylikos naudojasi mūsų tinklapiu, susisiekite su mumis.

Informacijos dalijimasis ir trečiųjų šalių įsitraukimas

Neprekiaujame ir niekaip kitaip neteikiame jūsų informacijos trečiosioms šalims. Asmeniniai duomenys nei rinkodaros nei reklamos tikslais nėra perduodami niekam.

Paslaugų tiekėjams, kurie tiekia jums paslaugas atskleidžiame informaciją, kuri yra reikalinga tinkamam paslaugos suteikimui užtikrinti. Trečių šalių reklaminis turinys gali naudoti slapukus, tad šie tiekėjai gali pasiekti konkrečią informaciją:

  • AddThis; 
  • Google Adsense/DFP;
  •  Kontera.

Rėmėjai, paslaugų ar produktų tiekėjai gali naudoti slapukus. Mes nesame už tai atsakingi ir norėdami išvengti informacijos kaupimo, galite atsisakyti šių slapukų nustatymo arba nesinaudoti paslaugomis.

Jūsų informacijos valdymas

Kiekvienas vartotojas turi teisę remtis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymais ir reglamentais, kurie yra susiję su kaupiama ir pasiekiama asmenine informacija. Jei norite naudotis šiomis teisėmis ir atsakyti bet kokio informacijos teikimo susisiekite su mumis iš karto nurodydami savo elektroninio pašto adresą, IP adresą. Tokiu būdu nuo pat pradžių galėsime jus identifikuoti.

Duomenų kopijos gavimas 

Visi vartotojai turi teise gauti duomenų, kuriuos mes saugome kopiją. Po bet kokio pareikalavimo mes pateiksime jums CSV failą su visa asmenine informacija, kuri mus pasiekiama. 

Duomenų keitimas ir naujinimas

Duomenų tikslumas mums yra svarbus, tad pasikeitus bet kuriai iš nurodytų detalių galite su mumis susisiekti ir atnaujinti duomenis.

Informacijos pašalinimas

Duomenys, kurie susiję su vartotojais gali būti pašalinti iš mūsų duomenų bazės. Jūs turite teisę to reikalauti. 

Automatizuotas sprendimų priėmimas

Mes nenaudojame jokios informacijos profiliavimo sumetimais ir automatiškai nekaupiame duomenų.

Slapukų (cookies) naudojimas

Įvairios interneto svetainės, kaip ir Jurgita.lt, naudoja slapukus, kurie yra naudojami statistikos tikslais. Svetainės lankomumas, įrašų populiarumas, ir kitos detalės yra vertinamos naudojantis slapukais. Tai duomenų rinkmenos, kurios saugomos jūsų įrenginyje kai lankotės internetiniame tinklapyje.

Slapukai yra naudojami ir Jurgita.lt puslapyje, kurie yra pasitelkiami konkrečiais tikslais:

Google Analytics:

Google Analytics naudoja slapukus, kurie padeda įvertinti vartotojų apsilankymus svetainėje ir tobulinti kuriamą turinį. Taip galime užtikrinti, kad puslapyje pateikiama informacija ir visos funkcijos yra optimizuotos, atsižvelgiant į jūsų kaip naudotojo norus.

Disqus:

Ši aplikacija leidžia užtikrinti komentarų kūrimo funkciją. Vartotojai gali komentuotu įrašus, aptarti turinį. Mes neatsakome už informaciją, kurią kaupia trečiosios šalys. Naudodamiesi mūsų tinklapiu sutinkate su slapukais, kuriuos naudojama savo svetainėje ir šia Privatumo Politika. 

Jei nesutinkate su nurodytais punktais, galite išjungti slapukus konkrečiam tinklapiui arba nesinaudoti teikiamomis paslaugomis. paieškokite tokių nustatymų konkrečioje naršyklėje, kuria naudojatės.

Saugumas

Vertiname saugumą ir norime išvengti bet kokių nepatogumų, susijusių su asmeninių duomenų naudojimu ar nutekinimu. Mes stengiamės užtikrinti elektroninių veikslų saugumą ir procedūras. Tam pasitelkiame:

  • failų mažinimas;
  • slaptažodžių saugumo politika;
  • saugumo žingsniai, užtikrinantys saugumą naudojantis įrenginiais, paskyromis, tinklapio priežiūra;
  • komandiniai mokymai susiję su duomenų saugumu.

Informacijos nutekinimas

Stengiamės atsižvelgti į duomenų apsaugojimą kai naudojame jūsų asmeninę informaciją. Stengiamės išvengti duomenų nutekinimo ir jei taip nutiktų esame pasiruošę reaguoti kuo greičiau ir laiku informuoti vartotojus apie kilusią riziką.

Nusiskundimai

Jei turite nusiskundimų ar klausimų apie tai, kad naudojame jūsų asmeninius duomenis, galite susisiekti su mūsų komanda tiesiogiai elektroniniu paštu info@esolutions.lt. Esame pasiruošia atsakyti į kausimus ir reaguoti į jūsų komentarus, kad pateiktume geriausią informaciją.