Ryšių atskleidimas

Atnaujinta

Jurgita.lt –  tai informacinio pobūdžio svetainė, kurioje pateikiama informacija yra skelbiama tik bentro pobūdžio tikslais. Ši svetainė priklauso UAB Supermodeliai įmonei, kuri buvo įkurta 2005m., o jos būstinę galima rasti Kauno centre. Šios įmonės įkūrėja ir vadovė, kurios vardu pavadinta ir pati svetainė – Jurgita Kiguolė – jau užaugino ne vieną pasaulinio garso modelių kartą. Per visą įmonės gyvavimo laiką Jurgita pati dirbo modeliu, užsiėmė įvairiomis socialinėmis veiklomis neatlygintinose organizacijose, aktyviai domėjosi grožio industrija bei naujienomis, todėl sukaupusi didelį bagažą neįkainojamos patirties nusprendė ja pasidalinti su grožio industrija besidominčiais skaitytojais.

Žinoma, už šio projekto slypi ir daugiau žmonių. Jurgita.lt projektui plėtoti, Jurgita surinko patikimą merginų komandą, kuri ištikimai žengia koja kojan ir padeda įgyvendinti projekto viziją jau daugiau nei 15 metų. Jurgita.lt projekto siekis – informuoti madingų žmonių bendruomenę apie mados tendencijas bei dalintis aktualijomis su esamais ir būsimais modeliais.

Siekiame, kad pateikta informacija būtų tiksli, tačiau nesuteikiame jokių garantijų, dėl šios informacijos išsamumo, patikimumo ir tikslumo. Bet kokie veiksmai, kurių imamasi dėl šioje svetainėje (jurgita.lt) pateiktos informacijos yra jūsų pačių atsakomybė. Mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, susijusią su naudojimusi mūsų svetaine. 

Informacija, pateikiama šioje svetainėje yra tik bendro pobūdžio, nesiejama su jokiu konkrečiu fiziniu ar juridiniu asmeniu. Kai kuriais atvejais informacija, pateikiama svetainėje gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių svetainės, tačiau jurgita.lt šių svetainių turinio nekontroliuoja ir neprisiima jokios atsakomybės.

Jurgita.lt bendradarbiauja su įvairiais prekinių ženklų atstovais bei dizaineriais tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, todėl svetainėje galite matyti įvarių reklamino pobūdžio straipnsių, kuriuose gali būti pateikiamos nuorodos ar reklamos, nukreipiančios į trečiųjų šalių svetaines. Tokių svetainių lankymas yra jūsų atsakomybė. Jurgita.lt neatsako už turinio, pateikto reklamuojamose svetainėse, saugumą ir patikimumą.

Svetainėje nepateikiami mokami rėmėjų straipsniai. Visą infomaciją, pateikiamą svetainėje, kuria jurgita.lt ir UAB Supermodeliai komandos nariai, atsižvelgiant į lankytojų poreikius ir šių dienų aktualijas, susijusias su modelių gyvenimu bei grožio industrija.

Daugiau apie jurgita.lt projektą, privatumo poliktiką, atsakomybės apribojimus ir kita galite rasti čia. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mums elektroniniu paštu arba telefonu, nurodytu “Susisiekite” skiltyje.