Ryšių atskleidimas

Atnaujinta

Jurgita.lt –  tai informacinio pobūdžio svetainė, kurioje pateikiama informacija yra skelbiama tik bendro pobūdžio tikslais. Ši svetainė priklauso UAB Supermodeliai įmonei. Šios įmonės įkūrėja ir vadovė, kurios vardu pavadinta ir pati svetainė – Jurgita Kiguolė. .

Jurgita.lt projektas apima temas susijusias su mados rinka, modeliais, sveika gyvensena, sveika mityba, bei kitas jaunimui aktualias temas. 

Siekiame, kad pateikta informacija būtų tiksli, tačiau nesuteikiame jokių garantijų, dėl šios informacijos išsamumo, patikimumo ir tikslumo. Bet kokie veiksmai, kurių imamasi dėl šioje svetainėje (jurgita.lt) pateiktos informacijos yra jūsų pačių atsakomybė. Mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, susijusią su naudojimusi mūsų svetaine. 

Informacija, pateikiama šioje svetainėje yra tik bendro pobūdžio, nesiejama su jokiu konkrečiu fiziniu ar juridiniu asmeniu. Kai kuriais atvejais informacija, pateikiama svetainėje gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių svetainės, tačiau jurgita.lt šių svetainių turinio nekontroliuoja ir neprisiima jokios atsakomybės.

Jurgita.lt bendradarbiauja su įvairiais prekinių ženklų atstovais bei dizaineriais tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, todėl svetainėje galite matyti įvarių reklamino pobūdžio straipnsių, kuriuose gali būti pateikiamos nuorodos ar reklamos, nukreipiančios į trečiųjų šalių svetaines. Tokių svetainių lankymas yra jūsų atsakomybė. Jurgita.lt neatsako už turinio, pateikto reklamuojamose svetainėse, saugumą ir patikimumą.

Svetainėje nepateikiami mokami rėmėjų straipsniai. Visą infomaciją, pateikiamą svetainėje, kuria jurgita.lt ir UAB Supermodeliai komandos nariai, atsižvelgiant į lankytojų poreikius ir šių dienų aktualijas, susijusias su modelių gyvenimu bei grožio industrija.

Daugiau apie jurgita.lt projektą, privatumo poliktiką, atsakomybės apribojimus ir kita galite rasti čia. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mums elektroniniu paštu arba telefonu, nurodytu “Susisiekite” skiltyje.