10 keisčiausių mados aksesuarų

Alice Woods - -
10 keisčiausių mados aksesuarų

Aksesuarai – tarsi mados prieskoniai, kurie gali „pagardinti“ arba sugadinti visą garderobą. Įprasta kalbėti apie madingiausius ir gražiausius sezono aksesuarus, kurie pakeičia rūbo išvaizdą ir padeda atrodyti kaskart skirtingai. Tačiau šiandien pristatome ne madingiausius, bet keisčiausius aksesuarus. Gražu, stilinga, originalu? Spręsti jums.

1. Papuošalai akims.

Olandų dizaineriui Eric Klarenbeek neužteko kaklo vėrinių, auskarų ar žiedų. Jis nusprendė sukurti papuošalus akims. Prie kontaktinių lęšių pritvirtintos gėlytės ar lašeliai driekiasi iki skruostų ir saulės šviesoje primena ką tik nuriedėjusias ašaras.

10 keisčiausių mados aksesuarų

2. Rankinė – Televizorius.

Argi ne puiku? Eini gatve ir žiūri savo mėgstamą serialą ar patinkančio dizainerio kolekcijos pristatymą! Naujiena mados padangėje – stilinga įvairių spalvų rankinė, kurioje įmontuoti DVD ir MP3 grotuvai.

10 keisčiausių mados aksesuarų

3. Rankos skeletas.

Šio originalaus aksesuaro sumanytoja – Delfina Delettrez. Jis yra pagamintas iš aukso ir sidabro, inkrustuotas deimantais bei masyviu raudonu arba violetiniu rubinu. Tokio papuošalo tikrai neįmanoma nepastebėti!

10 keisčiausių mados aksesuarų

4. Pėdkelnės vyrams.

Internetiniame puslapyje e-mancipate.net yra pristatomos madingos vyriškos pėdkelnės. Jame teigiama, jog pėdkelnės tinka ne tik moterims, bet ir vyrams. Tad vyrai yra raginami nekreipti dėmesio į jokius nusistovėjusius stereotipus ir rinktis įvairiausių spalvų ir raštų pėdkelnes, su kuriomis jie jausis patogiai bei stilingai. Gražu?

10 keisčiausių mados aksesuarų

5. Dirbtiniai speneliai.

Šiemet ne kartą garsios pasaulio moterys – Victoria Beckham, Heather Graham ar Megan Fox – buvo įamžintos nedėvinčios liemenėlės. Tad toks pikantiškas garsenybių vaizdelis apskatino kalbas ir apie dirbtinių spenelių sugrįžimą į madą. Juos išpopuliarino Samantha Jones iš serialo „Seksas ir miestas“. Beje, šalia šių plastikinių „madingų aksesuarų“ buvo sukurta ir speciali spenelius išryškinanti liemenėlė.

10 keisčiausių mados aksesuarų

6. Papuošalai iš ledo.

Kaip atsigaivinti karštomis vasaros dienomis sugalvojo dizainerė Katharina Ludwig. Unikalūs jos papuošalai – žiedai, auskarai, kaklo vėriniai – yra pagaminti iš ledo. Kaip teigia pati K. Ludwig, šių papuošalų esmė – tai, kad jie ištirpsta tiesiai tau ant kūno.

10 keisčiausių mados aksesuarų

7. Botokso injekcijų rankinė.

Milano dizaineris Mauro Orrietti – Carella kuria stilingus aksesuarus naudodamas neįprastą „technologiją“– botokso injekcijas. Pirmą kartą šį Holivudo garsenybių tarpe itin populiarų gražinimosi būdą jis pritaikė rankinėms. Dizaineris pastebėjo, kad silikonas pagerina egzotinių gyvūnų, naudojamų rankinių gamybai, odos kokybę, nes ji tampa kur kas ryškesnė ir minkštesnė. Mauro Orrietti rankinės taip pat pasižymi išskirtiniu spindesiu. To paslaptis – specialus rankines padengiantis aukso ir sidabro dulkių sluoksnis. Dizainerio rankines yra pamėgusios Jennifer Lopez, Madonna, Kylie Minogue bei Cindy Crawford.

10 keisčiausių mados aksesuarų

8. Kepurė – šalikas – pirštinės.

Trys viename. Taip būtų galima apibūdinti šią Niujorko dizainerio Telfar sukurtą apsaugą nuo šalčio. Ji turėtų patikti praktiškumo ir originalumo mylėtojams, mat vienu metu ji gali atstoti kepurę, šaliką ir pirštines.

10 keisčiausių mados aksesuarų

9. Diržas ne tik juosmeniui, bet ir sėdmenims.

Kapų plėšikės Laros Kroft įvaizdžiui neliko abejinga internetinė parduotuvė Karmaloop.com, kuri siūlo šį neįprastos formos diržą. Sėdmenis „įrėminančio“ aksesuaro kaina 150 JAV dolerių.

10 keisčiausių mados aksesuarų

10. Žiedas – pirštas.

Dar vienas išradingosios dizainerės Delfina Delettrez kūrinys – sidabrinis piršto formos žiedas, prie kurio dar pridedamas ir nagų lako buteliukas.

10 keisčiausių mados aksesuarų

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt