10 keisčiausių pasaulio suknelių

Olivia Morelli - -
10 keisčiausių pasaulio suknelių

Dizaineriams išradingumo tikrai netrūksta. Norėdami nustebinti savo gerbėjus ir išsiskirti originalumu jie sugalvoja pačių netikėčiausių sprendimų. Šiemet dizaineriai Nina Ricci, Constanze Gonzalez ir Paul Scherer, Christian Louboutin bei Balenciaga jau pristatė neįprastų dizainų batelius, kurie susilaukė iš tiesų didelio susidomėjimo. Šį kartą pristatome 12 keisčiausių pasaulio suknelių!

1. Problemų dėl gyventojų pertekliaus turinčioje Kinijoje reklamuoti prezervatyvus, įtraukiant juos į madą, jau tapo įprasta. Priešais jus – iš margaspalvių apsisaugojimo priemonių pasiūta suknelė, kuri buvo pademonstruota parodoje „Dress Up Against AIDS: Condom Couture“.

2. Ir kaip jums šis vaikčiojantis hamburgeris? Tokia suknelė turėtų itin vilioti išalkusiųjų akis, ar ne? Suknelės autorius – Joy Kampia.

3. Suknelė iš medžio. Šiemet vis populiaresni tampa batai su mediniais kulnais. Kodėl gi nepabandžius pasimatuoti ir suknelės iš medžio? Šį „šedevrą“ sukūrė Grace Johnston.

4. Suknelė – paukščių narvas. Menininkas Kasey McMahon pasirūpino, kad paukčių čiulbėjimu galėtumėte džiaugtis čia ir dabar – tiesiog dėvėdama šią suknelę.

5. Jei esate supykusi ir nervinatės, ši suknelė bus raudona. Jei jus aplankiusi ramybė, suknelės spalva pasikeis į žalią. Į jūsų emocijas ir kūno temperatūrą reaguojanti Philips suknelė „chameleonė“ – tarsi išdavikė. Aplinkiniams ji pasufleruos, kokios nuotaikos esate šiandien.

6. Suknelė iš porceliano. Tai – kinų menininko Li Xiaofeng sukurtas trapumo ir grožio derinys. Manote ji nedėvima? Klystate. Per vieną savo koncertą stiliaus diktatorė Lady Gaga parodė, kad drabužiai iš porceliano gali atrodyti skoningai ir originaliai.

7. Iš įvairių augalų – lelijos lapų, pienių ar saulėgražų – pagamintos suknelės taip pat atsiduria keisčiausių ir savo nepraktiškumu išsiskiriančių suknelių sąrašuose. Nors jų ir neapsivilksite į vakarėlį, tačiau į jas tikrai gražu pažiūrėti, tiesa?

8. Video – suknelė. Pažangių technologijų įtaka pastebima ir mados pasaulyje. Turkijos dizaineris Hussein Cahalayan sukūrė nepakartojamą suknelės modelį. Joje įtaisytame ekrane matyti, kaip prasiskleidžia raudonas rožės žiedas.

9. Esate kompiuterių makiakė? Tuomet ši iš įvairių kompiuterio dalių sukurta Em Stone suknelė – kaip tik jums.

10. Smagurėms garsus Ispanijos dizaineris Paco Rabanne sukūrė suknelę iš šokolado. Skanaus!

Dar nematėte suknelės – palapinės ar apdaro, pasiūto iš užtrauktukų, tualetinio popieriaus, telefonų knygos ir fakso popieriaus skiaučių? O gal norite pažiūrėti, kaip atrodo seksualiausia pasaulyje vestuvinė suknelė? Tuomet pats metas jas pamatyti ir įvertinti!

[jimage 81608 450 441]

[jimage 86341 450 357]

[jimage 86343 450 210]

[jimage 88199 388 318]

[jimage 88951 450 251] [jimage 88952 450 925]

[jimage 88954 316 493]

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt