10 nuostabių šventinių šukuosenų

Lucia Danes - -

Žurnalas „InStyle“ pristato Top 10 praeinančių metų gražiausių Holivudo įžymybių šventinių šukuosenų. Kviečiame pasigrožėti įvairiausių stilių šukuosenomis, pasisemti įkvėpimo bei idėjų – kad ir Naujametiniam vakarui.

1. Susegtos Ashley Green garbanos

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Rusvi aktorės plaukai perskirti ties viduriu, susukti ir vienoje pusėje susegti už ausų. Tai puiki išeitis jei tiesiog palaidi plaukai tau atrodo pernelyg nuobodu, o juos sukelti į viršų – per daug sudėtinga. Neturi įmantrių plaukų segtukų? Ne bėda – paprasti, su plaukų spalva derantys segtukai bus kaip tik.

2. Prašmatni Carrie Underwood bob šukuosena

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Šviesūs dainininkės plaukai pakirpti bob stiliumi iki pečių, perskirti šone ir tobulai sušukuoti. Carrie Underwood plaukų stilistas naudoja daug purumo ir žvilgesio suteikiančių priemonių, o džiovintuvo bei apvalaus šepečio pagalba sutramdo kiekvieną garbaną.

3. Prabangios Christen Bell garbanos

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Blizgančios, stambios ir spyruokliuojančios garbanos daro blondinę Christen Bell panašią į tikrą senojo Holivudo deivę. Prieš džiovindamas bei karštomis žnyplėmis sukdamas aktorės plaukus, stilistas Craig Gangi juos dar drėgnus patepa putomis. „Taip šukuosena laikysis ilgiau, o plaukai prie pat šaknų išliks purūs“, – aiškina Gangi.


4. Tiesūs ir lygūs Taylor Swift plaukai

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Karštomis žnyplėmis ištiesinti ir šone perskirti Taylor Swift plaukai – graži ir paprasta šukuosena, puikiai balansuojanti su ryškiu akių makiažu. Kad plaukai visą vakarą išliktų tvarkingi ir itin lygūs, Swift plaukų stilistė juos išpurškia laku.

5. Purios Jennifer Lopez bangos

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Subtiliai ir natūraliai atrodančios matinės Jennifer Lopez garbanos – šukuosena, kuri tiks tiek šventinei, tiek ir paprastai dienai. Vos išdžiuvusius plaukus susuk stambiomis garbanojimo žnyplėmis, tada sušukuok natūraliu, minkštu šepečiu. Kad plaukai įgautų matiškumo, ties šaknimis pabarstyk sauso šampūno ar vaikiškos pudros. Matinės garbanos atrodys nepakartojamai, jei pasipuoši blizgančia suknele.

6. Romantiška Dianna Agron šukuosena

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Ilgos, spirale susuktos garbanos, susegtos viršugalvyje. Svarbiausia šioje šukuosenoje – ypatingas purumas viršugalvyje, todėl nepagailėk lako prie pat šaknų.

7. Puošnus Keri Hilson pixie stilius

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Ilgesnė pixie stiliaus šukuosena, šiek tiek susuktais galais. Trumpi plaukai atrodo geriausiai, kai jie yra itin lygūs. Karštos žnyplės suteiks plaukams prabangaus žvilgesio bei apimties.

8. Paprasta ir elegantiška Charlize Theron šukuosena

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Paprastas kuodelis, šone perskirti plaukai bei trumpesnės sruogos, krentančios ant skruostų – mėgstama gražuolės Charlize Theron šukuosena. Plaukų formavimo kremas ar specialus serumas su silikonu padarys tokią šukuoseną tiesiog nepriekaištinga.

9. Šventiškas ir jaunatviškas Keri Russell kuodas

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Natūraliai garbanoti aktorės plaukai suimti į laisvą kuoduką bei papuošti didele balta gėle. Tai gali būti neįprasta, bet kai daraisi kuoduką, leisk kelioms sruogoms uždengti ausis – tai padaro šukuoseną puošnia ir šventiška.

10. Proginė Malin Akerman arklio uodega

10 nuostabių šventinių šukuosenų

Taip, tai arklio uodega! Bet kas darosi nugaroje – ne taip svarbu, nes gražiausias yra šios šukuosenos priekis: nuostabiai veidą įrėminančios auksinės, asimetriškos sruogos. Tokioms sruogoms susisukti į pagalbą ir vėl ateina žnyplės: kai garbanosi, trauk žnyples tolyn nuo veido, kad šukuosena būtų žaisminga ir seksuali.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt