10 raudonų lūpų taisyklių

Gabriel E. Hall - -

Klasika, seksualumo viršūnė, išgrynintas moteriškumas – taip, tai raudonos lūpos. O visos žinome, kas gražu – reikalauja kruopštumo, žinių, gal net kelių bandymų prieš pateikiant rezultatą auditorijai. Keletas patarimų, kuriais pasinaudojus jūsų lūpos atrodys idealiai. Ar ne metas įsigyti naują RAUDONĄ?

1. Venkite monochromatinių (visos spalvos išskyrus baltą, juodą, pilką) atspalvių ryškindamos lūpas radonai. Vienas geriausių derinių su žudančio raudonio lūpom – balta, juoda, pilka.

2. Nepamirškite užmaskuoti odos raudonio.

3. Naudokite lūpų kontūrų pieštuką – to pačio ar šiek tiek tamsesnio atspalvio nei lūpdažis. Pasak vizažistės Pati Dubroff:“ Pieštuko pagalba sukursite tikslesnį lūpų kontūrą bei išvengsite netikslumų dienos bėgyje.“

4. Prieš dažydamos lūpas bet kokio atspalvio lūpdažiu – drėkinkite jas. Drėkinkite drėkinkite drėkinkite. Darykite tai nuolat! Laikykite savo lūpų balzamą šalia lovos, kad tai taptų kiekvieno vakaro įpročiu.

5. Vizažistas Mai Quynh pataria : “ Nebijokite derinti raudonas lūpas su ryškia akių linija”

6. Jei jūsų lūpos sausos – tai neabejotinai sugadins bet kokią tobulą raudoną spalvą. Žvaigždžių vizažistė Fiona Stiles pataria : ”Prieš dažydamosis naudokite šveitiklį, o po to ir riebų maitinantį balzamą”

7. Matinis ar blizgus? Atraskite labiausiai jums tinkantį variantą. Tačiau vizažistė Fion Stiles pirmenybę atiduoda matiniam: ”Matinio atspalvio raudonai reikia gerokai mažiau priežiūros, ypač tai svarbu keliaujant. Taip pat matiniai lūpdažiai nėra tokie sausinantys lūpas, kaip anksčiau”.

8. Kad spalva būtų ideli, lūpų dažymas turėtų apimti 3 veiksmus: pasidažykite lūpdažiu, tada , naudodamos akių šešėlių teptuką, užtepkie birios pudros ir, galiausiai, su lūpų šepetėliu dar kartelį užtepkite lūpdažį.

9. Jei jūsų oda šviesi rinkitės raudoną su oranžiniu atspalviu ir atrodysite nepakartojamai!

10. Raudonos lūpos bičiuliaujasi su raudonais drabužiais, tik reikėtų pasirinkti atspalvių kontrastą.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt