10 stiliaus klaidų

Jake Doe - -
10 stiliaus klaidų

Kai kalbame apie madą, visi norime ir stengiamės atrodyti kuo geriau. Tačiau kartais gali nutikti taip, kad net nesusimąstydami atrodysime ne visiškai taip, kaip derėtų.

Pateikiame jums 10 dažniausiai pasitaikančių stiliaus formavimo klaidų.

1. Per siauri drabužiai. Per siauri drabužiai neatrodo gražiai. Prisiminkite, jog jie nepadarys jūsų liesesne, o atvirkščiai, dar labiau išryškins jūsų trukumus.

2. Pro rūbus išlendantys apatiniai. Nėra stilinga, kai demonstruojami liemenėlių ar kelnaičių krašteliai. Beje, patariama vengti neriniuotų ar margų liemenėlių, kai dėvite labai plonus ir šviesius drabužius, – jie paprasčiausiai persišvies. Derinkite liemenėlių spalvas su drabužių spalvomis.

10 stiliaus klaidų

3. Rengimasis ne pagal savo amžių. Brandaus amžiaus moteriai, kad ir kokias lieknas kūno formas turėtų, derėtų vengti apsipirkinėti vaikų skyriuje! Patariama rinktis garderobą, kuris atspindėtų jūsų amžių.

4. Per trumpi drabužiai. Itin trumpi mini sijonai kartais ateina į madą, o kartais iš jos išeina. Vis dėl to, jie tinka ne visoms. Apskritai, patariama vengti labai trumpų drabužių. Jie netinka daugelyje situacijų, kaip, pavyzdžiui, darbinėje aplinkoje ar oficialiuose susitikimuose.

10 stiliaus klaidų

5. Išėję iš mados drabužiai. Apsirengę seniai nebemadingais drabužiais šiandien neatrodysite gražiai ir stilingai. Jei vis dar spintoje laikote tokius drabužius ir tikitės, kad jie vėl sugrįš į madą, turėkite omenyje, jog, nors mados tendencijos ir grįžta, tačiau jos jau būna su moderniais pakitimais.

6. Tikriausiai kiekvienam savaime aišku vengti suglamžytų ir dėmėtų drabužių.

7. Per laisvi drabužiai. Jei esate apkūnoka, nesirinkite per daug laisvų drabužių, nes jie suteiks „sunkumo“ jausmą. Stenkitės išsirinkti patogius tikrojo jūsų dydžio drabužius.

10 stiliaus klaidų

8. Apatinių nenešiojimas. Stilistai pataria: jei norite atrodyti gražiai, bet turite įprotį nenešioti liemenėlės, teks jo atsisakyti.

9. Patariama nesirinkti ir nunešiotų drabužių bei batų.

10. Netinkamos spalvos pasirinkimas. Derėtų vengti tokių drabužių, kurių spalva nedera prie jūsų odos atspalvio. Tam tikros spalvos gali paversti jūsų odą per daug blyškia ir pan. Pavyzdžiui, jei jūsų oda yra dramblio kaulo atspalvio, jums tiks visi šilti atspalviai: medaus, karamelės bei oranžiniai raudona gama. Jei oda rausva – rinkitės rožinius, koralų ir alyvinius atspalvius. Tuo tarpu prie rusvos, įdegusios odos geriausiai tiks šaltų atspalvių gama, pradedant šviesiai violetine spalva, melsvu perlamutru ir baigiant baklažano bei burgundiško vyno atspalviais.

10 stiliaus klaidų

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt