13 klausimų. Eglė Visockaitė

Julie Splinters - -
13 klausimų. Eglė Visockaitė

Aikčiojame ant parketo išvydę žinomą šokėją Eglę Visockaitę – seksualią, provokuojančią, tviskančia suknute vinguriuojančią klubus. Šiandien ji sceninę bei proginę aprangą kuria ir kitiems. Tačiau gatvėje sutinkamų vulgarių „kokteilių“ iš mini sijonėlio, tinklinių pėdkelnių ir itin atviros palaidinės Eglė prisipažįsta netoleruojanti.

  1. Ar tiek daug metų praleistų scenoje turi įtakos tavo apsirengimo stiliui? Kokios?

– Taip, įtakos padarė. Kai intensyviai šokau, nuolat avėjau aukštakulnius, todėl laisvalaikiui stengdavausi rinktis kuo patogesnę avalynę ir drabužius, kurie nevaržytų judesių bei leistų kūnui pailsėti.

2. Mėgsti modeliuoti ir kurti šokėjams drabužius – galbūt galvoji apie savo drabužių liniją?

– Šiandien tokių planų neturiu, nes darbo tikrai užtenka – varžyboms ruošiame daug šokėjų, taip pat plušu „Ratuto“ mados studijoje. Tačiau ateityje – kodėl gi ne?

  3. Tavo nuomone, kokie drabužiai labiausiai pabrėžia žmogaus seksualumą?

– Daugelis panelių klaidingai supranta, kad labai atviri ir vulgarūs drabužiai pabrėžia seksualumą. Manau, kad tai yra baisu! Drabužiai turi išryškinti asmenybės bruožus, gražias kūno formas ir paslėpti trūkumus.

4. Esi geriausia Lotynų Amerikos šokių šokėja. Ar jie išduoda ir tavo charakterį?

– Tikriausiai išduoda, nes kitaip vargu ar būtų įmanoma puikiai atlikti tokį šokį. Bet gyvenime esu pakankamai rami – matyt, šokdama visiškai išsikraunu. 🙂

  5. Kokios yra procedūros ar priemonės, kurias tikrai ne kiekviena moteris naudoja, o šokėjai – jos tiesiog privalomos?

– Savaiminio įdegio kremas ir priauginti nagai (kurie, beje, šiuo metu nebemadingi). Vieno savaiminio įdegio kremo buteliuko užtenka tik vienoms varžyboms, juo reikia gausiai teptis tris dienas, norint įgauti norimą atspalvį. Priauginti nagai šokėjoms – privalomas atributas, nes su jais rankos atrodo išraiškingesnės, grakštesnės. Taip pat šokėjai naudoja labai daug plaukų lako.

  6. Ar yra drabužis, aprangos detalė, kurių niekada neapsivilktum?

– Visų pirma netoleruoju itin trumpų sijonėlių. Taip pat nedėviu vulgarių, pernelyg atvirų rūbų, vengiu didelių iškirpčių, tinklinių pėdkelnių ir iki apatinių permatomų palaidinių. O baisiausia, kai visa tai būna sudėta į vieną!

  7. Kas, tavo nuomone, yra stilingiausias Lietuvos žmogus?

– Labai žaviuosi Juozu Statkevičiumi – jo skoniu, elegancija. Man patinka tiek jo kūryba, tiek apsirengimo stilius.

  8. Koks darbas tau labiau patinka: šokėjos ar teisėjos? Kodėl?

– Sunku sugretinti šiuos du labai skirtingus darbus. Šokiai reikalauja labai daug fizinės ištvermės, o teisėjos darbas – daug atsakomybės. Sakyčiau, buvo toks gyvenimo etapas, kai labiau patiko šokti, o dabar atėjo kitas etapas, kai mielai ir teisėjauju.

  9. Koks daiktas dažniausiai atsiduria tavo pirkinių krepšelyje?

– Vieno daikto išskirti negalėčiau, bet štai, pavyzdžiui, dažnai neatsispiriu rankinėms.

  10. Ar turi vardinių drabužių? Jei taip, kokie tavo mėgstamiausi dizaineriai?

– Man svarbiausia ne garsi etiketė, o daikto kokybė, stilius ir rūbų suderinimas. Beje, yra vienas dizaineris, kuris man išties patinka – Elie Saabas, ypač jo vakariniai apdarai.

  11. Šventas dalykas, kuriam niekada negaila nei laiko, nei jėgų, nei pinigų?

– Šeima!

  12. Graži moteris – tai ta, kuri…?

– …žino savo vertę, turi skonį ir moka prisižiūrėti.

  13. Ar turi kokį nors talismaną?

– Taip, tai – nutriušęs pliušinis šuniukas, kurį man dar vaikystėje padovanojo mama, kad neštų sėkmę konkursuose. Jis važinėjo su manimi į visas keliones ir visas varžybas. 🙂

Nuotrauka iš asmeninio archyvo.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt