13 klausimų. Ramūnas Šimukauskas ir Rūta Mikolaitytė

Ugnius Kiguolis - -
13 klausimų. Ramūnas Šimukauskas ir Rūta Mikolaitytė

Arūno Valinsko antrininkas televizijoje, aktorius Ramūnas Šimukauskas ir jo sužadėtinė Rūta Mikolaitytė – ne iš tų porų, kurios labai mėgsta žiniasklaidos dėmesį. Tačiau mums pavyko prakalbinti šią žavią porą ir paklausinėti apie tai, kas mums rūpi labiausiai – madą, stilių ir grožį.

1. Kokio stiliaus drabužiai dominuoja tavo spintoje?

Ko gero, pakankamai klasikiniai, bet vis dar jaunatviški. Neslėpsiu – domiuosi mada, tačiau aklai ja nesivadovauju. Apskritai madą vertinu kaip pačios visuomenės bei jos vertybių atspindį. Geriau pažvelgus supranti, kad mada eina koja kojon su tuo, ką vertiname esamu laiku, kokie norime būti. Ir ne tik išoriškai. Tikiu, kad drabužis parodo būdą, kaip norime komunikuoti su žmonėmis. Šiuo principu ir aš vadovaujuosi pildydama savo spintą, varijuodama tarp puošnių suknelių ir aukštakulnių bei laisvalaikio stiliaus drabužių.

2. Kokia tavo širdies draugo savybė tau labiausiai patinka?

Tolerancija. Gebėjimas būti su žmonėmis priimant juos tiesiog tokius, kokie yra, nesmerkiant ir neteisiant kitokių. Gebėjimas priimti mane su visomis silpnybėmis ir visais kaprizais nė nebandant jų pakeisti. Manau, tam reikia ne tik kantrybės, bet ir mano minėtosios tolerancijos.

3. Kokio rūbo niekada neapsivilktum?

Nemėgstu sportinio stiliaus. Tiesą sakant, manęs neišvysite su sportiniais bateliais net artimiausioje parduotuvėje prie namų.

4. Tau juokinga, kai vyrai…

Nieko nėra baisiau už basučių ir kojinių derinį.

5. Ar tau tavo širdies draugas dovanoja rūbus ir aksesuarus? Jei taip, tai koks tau iš jų pats mieliausias?

Drabužių? Oi ne, Ramūnas, ko gero, nė nenutuokia mano dydžio – supranta tik tiek, kad jis labai mažas. Abu žinome, kad mano vyriškiui būtų sunku šioje srityje įtikti. Vietoj drabužių Ramūnas dovanoja man grožio procedūras. Patikėkite, po keleto valandų įvairių masažų suprantu, kad jį myliu dar labiau.

Tačiau aksesuarai – kas kita. Praeito gimtadienio proga gavau nuostabų perlų vėrinį ir apyrankę. Ką jau kalbėti apie sužadėtuvių žiedą – pakankamai originalų aukso dirbinį su dviem tviskančiomis akutėmis.

6. Kiek daugiausiai laiko gali praleisti parduotuvėje?

Tiesą sakant, tiek, kiek reikia, kol randu tikrai patinkantį drabužį ar daiktą. Tai gali tęstis valandų valandas ir išvesti mane pačią iš kantrybės. Bet aš – kruopšti pirkėja, turiu apeiti visas mėgiamiausias parduotuves. Kad jūs žinotumėte, kaip tai nepatinka Ramūnui! Dažniausiai palieku savo sužadėtinį kokioje kavinukėje, o grįžusi randu kaupiantį paskutinius kantrybės lašus.

7. Ar ką nors kolekcionuoji?

Nesu daiktų vergė. Kažkur giliai viduje tikiu posakiu, kad daiktais perkrauti namai nepalieka erdvės sparnuotoms mintims. Kelionėse negaištu laiko raktų pakabukų ar kitų beverčių niekalų pirkimui, nes manau, kad kelionės skirtos kolekcionuoti įspūdžius. Panašiais principais stengiuosi vadovautis ir kitu metu, juk daiktas turi tebūti priemonė gyventi patogiai, o ne tikslas.

8. Kokie daiktai dažniausiai atsiduria tavo pirkinių krepšelyje?

Prisipažinsiu – tradiciškai, kaip ir dauguma merginų, negaliu atsispirti naujai batų porai. Mėgstu pajuokauti, kad žmogaus batuose atsispindi jo siela. Labai jau nešekspyriška, ar ne?  Tačiau juk būtent batai formuoja žmogaus stilių. Tarkime, pakankamai elegantiškai galima atrodyti vilkint vienspalvius marškinėlius, džinsus ir avint prie jų derančius aukštakulnius.

Dar gi perku daugybę knygų. Noriu, kad man įdomūs tekstai visada būtų po ranka. Mano knygos spalvinamos, braukomos, pasižymiu esminius dalykus. Taip niekada nepamiršti, kodėl jas skaitei.

9. Koks tavo mėgstamiausias prekės ženklas?

Aš apskritai nesuteikiu jokios reikšmės prekės ženklui. Tiesą sakant, dievinu visus antikvarinius boutique, kuriuose kvepia senienomis, o ne prabanga. O šiaip mėgstu klasikos meistrus – „Chanel“, „Prada“, „Burberry“, kurių šedevrų, beje, taip pat pavyksta rasti senienų krautuvėlėse. Dar dievinu Juozo Statkevičiaus kuriamą eleganciją, kuri, šventai tikiu, įeis į pasaulio mados istoriją.

10. Kokia didžiausia tavo širdies draugo silpnybė?

Greičiausia – darboholizmas. Ramūnas savo darbą myli tiek pat, kiek ir patį gyvenimą. O šiame gyvenimo etape pasiūlymai kurti naujus vaidmenis teatre ir televizijoje veja vienas kitą, todėl buvimas darboholiku ir tampa silpnybe, nes tai reiškia ilgas darbo valandas netausojant savęs.

11. Kieno drabužių spintoje norėtum pasiknaisioti ir kodėl?

Madų žurnalo „Vogue“ vyriausiosios redaktorės Annos Wintour spintoje. Kol mes kalbamės, ši furija, matyt, jau sprendžia, dėl ko visas pasaulis kliedės kitą pavasarį. Tikiu, kad turėčiau ko pasimokyti iš vienos garsiausių mados kritikių.

12. Dalykas, kuriam niekada negailėtum nei jėgų, nei laiko, nei pinigų?

Asmeniniam tobulėjimui. Šiemet universitete sieksiu jau trečiojo savo diplomo ir tikrai nė akimirką nesudvejojau, kad tai beprasmiška. Žinoma, tobulėti galima pačiais įvairiausiais būdais, skirtingomis kryptimis – visai nesvarbu kaip.

13. Kam labiausiai esi dėkinga už tai, ką šiandien turi?

Be abejo, savo tėvams. Jie niekada neabejojo mano sugebėjimais ir suteikė pakankamai laisvės pačiai atrasti pasaulį.

1. Kokio stiliaus drabužiai dominuoja tavo spintoje?

Belekokio! Džinsai, marškinėliai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, įvairūs kurortiniai drabužėliai. Nespjaunu į ryškius drabužius – turiu ir raudonų, ir žalių rūbų. Tačiau, be abejo, oficialioms progoms turiu keletą klasikinių kostiumų. Apibendrintai galiu pasakyti, kad mano spintoje rastumėte klasikinio ir laisvalaikio stiliaus drabužių miksą.

2. Kokia tavo širdies draugės savybė tau labiausiai patinka?

Išmintis. Man patinka, kaip ji sugeba išanalizuoti ir suprasti konkrečią situaciją – dažniausiai taip, kaip suprantu ją aš. Tokiais atvejais pastebiu, kad mūsų požiūris į daugelį dalykų sutampa.

3. Kokio rūbo niekada neapsivilktum?

Aš vadovaujuosi posakiu „Niekada nesakyk niekada“. Pavyzdžiui, Rūta įkalbinėja mane, kad man būtinai reikia megztuko su rombukais. O aš jai sakau: „Ne, na jau tokio tai tikrai neapsivilkčiau.“ Man asmeniškai tie rombukai atrodo visiškai „be ryšio“, bet kas žino, gal po kelių metų man atrodys visiškai kitaip ir pats nusipirksiu tuos rombukus. 🙂

4. Tau juokinga, kai moterys …

… avi aukštakulnius ir nemoka su jais vaikščioti. Pasidabina aukščiausiais kulnais ir eina sulenkusios kelius – tada tikrai būna juokingiausia.

Būna daug atvejų, kai moterys sugeba labai juokingai apsirengti, tačiau kiekviena situacija ir rūbų derinys skirtingi, todėl negalima išskirti vieno.

5. Ar tau širdies draugė dovanoja rūbus ar aksesuarus? Jei taip, tai koks tau iš jų pats mieliausias?

Mano draugė man labiau pataria, ką daryti, ką reikėtų įsigyti, o ko – neverta. Kaip minėjau, man ne visada priimtinas jos skonis, bet visada atsižvelgiu į jos vertingus patarimus. O dėl aksesuarų – man jų nedovanoja, nežinia kodėl… 

6. Kiek daugiausiai laiko gali praleisti parduotuvėje?

Jeigu aš pats sau turiu kažką išsirinkti iš drabužių, tai trunka daugiausiai tris pasimatavimus. Daugiau neiškenčiu, turiu daryti pertrauką. Aišku, jei matuotis nereikia, o tik vaikščioti po parduotuves kaip po muziejų, galiu net valandą. Bet kai reikia „dirbti“…

7. Ar ką nors kolekcionuoji?

Ne. Neturiu tokios aistros. Jeigu turėčiau daug pinigų ir laiko, turbūt kolekcionuočiau sportinius dviviečius automobilius. Turiu silpnybę technikai – motociklams, automobiliams, tačiau kolekcionuoti nėra galimybių.

8. Kokie daiktai dažniausiai atsiduria tavo pirkinių krepšelyje?

Dažniausiai – batai. Manau, kad kokie 95 procentai moterų jaučia silpnybę batams, o vyrų procentas tik šiek tiek mažesnis. Aš turiu pakankamai batų, kad galėčiau sau pasakyti, kad man jų nebereikia, tačiau po kiek laiko esami nusibosta ir vis norisi naujų: bėgiojimui, vaikščiojimui ir pan. Priskiriu save prie „batofilų“ – batų mylėtojų. 

9. Koks tavo mėgstamiausias prekės ženklas?

Galiu pasakyti, kad nesu vieno ar kelių prekės ženklų gerbėjas. Bet aišku, kaip šarkos puola prie blizgučių, taip ir aš kartais palyginu du panašius daiktus ir esu linkęs daugiau sumokėti, tačiau įsigyti firminį daiktą – nes gal jis bus geresnis, patogesnis, praktiškesnis, ilgaamžiškesnis. Turiu keletą „Pierre Cardin“ švarkų (net nepamenu, iš kur juos gavau). Batus dažnai perku „Gino Rossi“ parduotuvėje, bet pasidairęs kitur taip pat atrandu gražios firminės avalynės. Džinsus, striukytes, marškinėlius dažnai atrandu „Celio“ parduotuvėse.

10. Kokia didžiausia tavo širdies draugės silpnybė?

Suknytės!!! Aš nežinau, kaip ji pati atsakytų, bet aš tai tikrai pastebiu. Nežinau, kiek, kokių suknyčių šiuo metu jau turi, bet pastebiu, kad ji jas nuolat nešioja, perka ir demonstruoja.

11. Kieno drabužių spintoje norėtum pasiknaisioti ir kodėl?

Spinta – pakankamai intymi vieta, nes iš jos turinio gali suprasti apie tai, ką žmogus mėgsta, kaip gyvena ir pan. Todėl man būtų labai įdomios istorinių asmenybių spintos, tokių kaip Nostradamo, Šekspyro arba Julijaus Cezario.

12. Dalykas, kuriam niekada negailėtum nei jėgų, nei laiko, nei pinigų?

Kiekvienam mūsų, manau, svarbu paties savęs tobulėjimas – mokytis, skaityti, dirbti, kurti. Šiems dalykams daug atiduočiau.

13. Kam labiausiai esi dėkingas už tai, ką šiandien turi?

Tėvams. Todėl, kad jie davė man kelią, galimybę būti ir daryti tai, ką aš dabar noriu daryti. Nors anksčiau mano tėvai šiek tiek ir paniurzgėdavo dėl to, kad pasirinkau aktoriaus profesiją, tačiau leido tuo keliu eiti. Ačiū jiems už palaikymą ir nukreipimą man tinkama linkme.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt