14 modelio tatuiruočių

Ugnius Kiguolis - -
14 modelio tatuiruočių

Ilgą laiką reikalavimai modeliams buvo itin griežti – aukštą ūgį, tobulą figūrą bei dailią eiseną turėjo papildyti ilgi plaukai bei nepriekaištinga oda, kurios nežaloja „papildomi“ auskarai bei tatuiruotės. Standartams keičiantis, modeliškas sudėjimas bei ūgio reikalavimai išlieka, tačiau tiek fotosesijose, tiek ir ant podiumo galime matyti žingsniuojant trumpaplaukius modelius, kurių kūnus puošia auskarai bei tatuiruotės.

Karl Lagerfeld favoritė Freja Beha Enrichsen yra trumpaplaukė ir šiuo metu turi 14 tatuiruočių. Žinoma, kad jos kolegės taip pat turi pavienių ir nedidelių piešinių ant savo kūnų – žvaiždeles turi Kate Moss, Gisele Bundchen, Petra Nemcova, o šalia Alessandros Ambrosio žvaigždutės dar yra mėnulis ant kurio tupi katė. Kate Moss taip pat yra išsitatuiravusi mažytį inkarą ant riešo, paukštelius ant juosmens bei širdelę ant delno.

Vadinasi, garsusis britų modelis turi 4 tatuiruotes ir tai jau pakankamai daug, bet sunku patikėti, kad artimiausiu metu mados pasaulyje atsiras sėkmingai dirbanti mergina, kurios odoje būtų tiek rašalo, kiek danės Freja Beha Enrichsen. Pasikartosime… 14 tatuiruočių!

1. Žvaigždelė ant šonkaulių

2. Juodos linijos ant piršto

3. Apskritimai ant rankos

4. Revolveris ant rankos

5. Žaibas ant šonkaulių, kuris dengia seniau ištatuiruotą raidę „M“ (nelaiminga meilė?)

6. Ornamentas ant pilvo apačios

7. Apskritimas už ausies

8. Kryželis ant ausies

9. Trikampis ant kaklo

10. „Float“ (iš anglų kalbos: plūduriuoti) ant kaklo

11. „Serendipity is Life“ (iš anglų kalbos: laimingas atsitiktinumas yra gyvenimas) ant rankos

12. „This Too Shall Pass“ (iš anglų kalbos: tai taip pat praeis) ant rankos

13. „This World Tonight is Mine“ (iš anglų kalbos: šis pasaulis šiąnakt mano)ant riešo

14. „Redemption“ (iš anglų kalbos: išganymas) ties alkunės linkiu

Modelis teigia neprisimenanti, kurią tatuiruotę ji pasidarė pirmiausia, tačiau tuomet jai tebuvo šešiolika. Freja sako, kad jos kūno piešiniai neturi jokios įtakos darbo pasiūlymams, tačiau sutinka, kad pradedančiam ir nežinomam modeliui toks kiekis gali sukelti sunkumų. Mergina tegia, kad daugiau tatuiruočių tikriausiai nesidarys, tačiau dėl turimų ji nesigaili: „jos tapo manęs dalimi“ – sako modelis.

Fotogalerijoje modelio Freja Beha Enrichsen tatuiruotės:

14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių14 modelio tatuiruočių

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt