16 faktų apie mados genijų John Galliano

Ugnius Kiguolis - -
16 faktų apie mados genijų John Galliano

Paslaptinga, rafinuota, akinanti… Tokia jau ta aukštoji mada. Per Paryžiuje įvykusią couture mados savaitę Christian Dior mados namų atstovas John Galliano pristatė tikros prabangos ir grožio derinį. Įspūdingais ir išskirtiniais madų pristatymais garsėjantis dizaineris moterį papuošė ryškiaspalviais gėlių žiedais. 2010/2011 m. rudenį ir žiemą ji dėvės ilgus ir papūstus sijonus, jos liemenį apjuos dailus kaspinėlio tipo diržas, o papildomo žavesio suteiks kruopščiai prie drabužių priderintos detalės: ilgos odinės pirštinės, puošnūs aukštakulniai, išraiškinga šukuosena bei ryškus makiažas. Gėlių fone išryškėjęs sudėtingas siluetų kirpimas, lengvi audiniai bei gyvybingas spalvų žaismas sužavėjo ne vieną mados gerbėją.

Po naujos kolekcijos pristatymo J. Galliano atskleidė keletą faktų apie save. Jie buvo išspausdinti prancūziškajame „Elle“ žurnale. Tad kaip gi atrodo mados genijaus gyvenimas iš arčiau?

1. J. Galliano gyvena 17 a. privačiame viešbutyje;

2. Kiekvieną dieną jis keliasi pusę šešių ryto;

3. Jo pusryčiai – žalia arbata, sojų ir vaisių kokteilis, 2 riekės juodos duonos;

4. 7 val ryte dizaineris sportuoja;

5. John Galliano mados namai įkurti buvusio žaislų fabriko patalpose;

6. Informaciją apie visas kolekcijas dizaineris laiko dviejuose dideliuose segtuvuose;

7. Jis turi asmeninį vairuotoją;

8. J. Galliano įkvepia gražios Paryžiaus moterys;

9. Būdamas šešerių, dizaineris paliko Ispaniją ir išvyko į Londoną;

10. Jis niekada nėra išsiuntęs elektorinio laiško;

11. Dizaineris nemėgsta telefonų;

12. J. Galliano mūzos – Kate Moss ir Naomi Campbell;

13. Idėjų naujoms kolekcijoms dizaineris semiasi iš savo praktikantų;

14. Jam patinka naktį maudytis aromatinėje vonioje, apsuptoje žvakių šviesos;

15. Kaskart kilusias mintis dizaineris užsirašo ant limpančių popierėlių, kuriuos priklijuoja prie savo lovos, tačiau taip jų niekada ir neperskaito;

16. Dizainerio geriausias draugas – prancūzų fotografas Jean – Baptiste Mondino.

Na, o dabar kviečiame pasigrožėti J. Galliano couture kolekcija, skirta rudens/žiemos sezonams.

16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano16 faktų apie mados genijų John Galliano

Nuotraukos style.com

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt