16 - metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.

Olivia Morelli - -
16 - metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.

Šiais metais garsiausią pasaulio konkursą, skirtą atrasti naujiems mados pasaulio veidams viena garsiausių pasaulio modelių agentūrų Ford Models nusprendė surengti egzotišku ir laukiniu grožiu garsėjančiame Montenegro.. Ant Adrijos jūros kranto Budvoje prabangiame Alava resourt merginos gyveno ir ruošėsi savaitę – defile pamokos, dalyvavo fotosesijose su garsiausiais Niujorko fotografais. Konkursas buvo perkeltas i šią šalį Juodkalnijos vyriausybės iniciatyva.

Konkurse dalyvavo merginos iš daugiau kaip 40 šalių. Gabrielė visus sužavėjo savo duomenimis todėl faktas, kad ji pateko i perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuką, niekeno nenustebino. Artimiausi laiku mergina pradės karjerą pasaulio mados mekoje Niujorke.

Profesionalumo pamokas Gabrielei teikė tokios mados pasaulio legendos kaip Katie Ford, Supermodelis ir kino aktorė Patricia Valasguess, kuri negailėjo nuoširdžių patarimų pirmus žingsnius profesionalioje mados rinkoje žengiančiai lietuvei.
Legendinių agentūros ikūrėjų Eileen ir Jerry Ford duktė Katie Ford išėjusi iš aktyvaus verslo, tapo SNO nare kovojant prieš prekybą žmonėmis, todėl SNO atkreipė dėmesį į šio prestižinio konkurso tikslinę auditoriją ir autoritetą jaunimo tarpe. Todėl mano pranešimas šios konferencijos metu, kad Lietuvoje buvo uždarytos kelios modelių agentūros ir demaskuota prekybos žmonėmis grupė, kurioje dalyvavo netgi drabužių dizainerė sukėlė didžiulį susidomėjimą iš SNO pusės. Todėl tolimesnėje Modilinos modelių agenturos veikloje ir Ford models supermodel of the world projekto vykdyme bus akcentuojama butent ši egzistuojanti visame pasaulyje problema ir edukacinė programa.
Akimirkos iš Ford Models Supermodel Of the World 2009 su Gabriele Doveikaite

16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.16 – metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė perspektyviausių pasaulio modelių 12 – tuke.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt