30 karščiausių mados fotografijų

Linas Kiguolis - -
30 karščiausių mados fotografijų

Atsisveikindami su vasara, populiaraus žurnalo „GQ“ leidėjai savo skaitytojams padovanojo itin karštą ir seksualią fotosesiją. Joje gundančias pozas ir prisilietimus demonstruoja amerikiečių aktorius ir modelis Mechad Brooks ir Brazilijos manekenė Emanuela De Paula.

Pratęsdamas vasaros linksmybių ir aistringų romanų įkvėptų dienų temą, žurnalas „GQ“ nusprendė „pasiknaisioti“ po savo archyvus ir paieškoti dar daugiau panašaus pobūdžio fotosesijų. Iš jų atrinko 30 ryškiausių ir seksualiausių nuotraukų, kurios yra pateiktos oficialioje žurnalo „GQ“ internetinėje svetainėje. Per dešimtmetį daugelio pasaulio vyrų pamėgtam žurnalui nusifotografavo Kim Kardashian ir Reggie Bush, Claudia Schiffer ir Joseph Gordon-Levitt, Pamela Anderson ir Kid Rock, Rosie Huntington-Whiteley, Mark Sanchez, Jessica White, Taylor Kitsch bei daugelis kitų. Kuriai fotosesijai savo simpatijas skirsite jūs?

Mehcad Brooks ir Emanuela De Paula, 2010 liepa


Rosie Huntington-Whiteley, 2006 rugsėjis


Jessica White & Taylor Kitsch, 2007 balandis


Mark Sanchez ir Hilary Rhoda, 2009 birželis


Body Heat, 2002 gegužė


The New Rio, 2007 lapkritis


Reggie Bush and Kim Kardashian, 2009 balandis


Seth Rogen and Daria Werbowy, 2007 gruodis


Reshad Strik, 2008 liepa


Joseph Gordon-Levitt and Claudia Schiffer, 2008 balandis


Pamela Anderson and Kid Rock, 2006 gruodis


Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt