33 skirtumai tarp vyro ir moters

Lucia Danes - -
33 skirtumai tarp vyro ir moters

Nuolat girdime, kad vyras ir moteris – tai du skirtingi pasauliai, tarp kurių kuriasi ne tik sąjungos, bet ir vyksta amžinas savotiškas konfliktas. Vyrai nesupranta moterų, o moterys – vyrų, tad ne šiaip sau vieni kitus nuolat patraukia per dantį. Iš lyčių skirtumų gimsta gausybė pajuokavimų, pavyzdžiui, „Moteris nori daug, bet iš vieno vyro. Vyras nori vieno, bet iš daugelio moterų“, „Moteris gali suvaidinti orgazmą. Tačiau vyrai gali suvaidinti visus santykius“ arba „Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu“. Matyt, daugelyje jų yra tiesos. Ar iš tiesų vyrai ir moterys yra tokie skirtingi?

Štai BBC naujienų portalo skaitytojai dalyvavo diskusijoje šia tema ir taip buvo surinkti 33 skirtumai tarp vyro ir moters. Kokie jie?

1. Moterys skiria ir supranta spalvas. Jos visada žino, kaip jas derinti aprangoje. Vyrai apie tai daug negalvoja, raudona – graži spalva, rožinė – irgi, kodėl neapsivilkus ir tokių, ir tokių drabužių kartu?

  2. Kai baigiasi tualetinis popierius, moteris sako: „O, Viešpatie… reikia atnešti naujo…“, o vyras: „O, šūde! Brangioji, gal gali pametėti ritinėlį?“.

  3. Jeigu kažkas pasigiria, kad įsigijo naują automobilį, vyras visų pirma paklaus, kokios markės. Moteris – kokios spalvos.

  4. Vyrai atvirose vietose išdėlioja savo daiktus – kolekcijas, muzikos ar kino filmų kompaktus ir pan. – tam, kad draugams padarytų įspūdį. Moterys viską tvarkingai susidėlioja į spinteles.

  5. Moteris – tai vaikščiojantis kalendorius, jos prisimena gimtadienius, metines ir kitas šventes. Vyras geriausiu atveju prisimena tik dieną, kai prieš 20 metų tarpklasinėse rungtynėse įmušė įvartį.

  6. Paklausk moters gatvėje, kaip nusigauti iki reikiamo taško, ir ji nurodys kelią pro parduotuves. Paklausk vyro – jis nurodys kelią pro aludes.

  7. Moterys seksą gali naudoti kaip priemonę tam, kad gautų, ko nori. Vyrai negali, nes seksas ir yra tai, ko jie nori.

  8. Per vestuves moterys verkia, tada prisigeria. Vyrai prisigeria ir tik po to verkia.

  9. Vyrui antra valanda nakties yra metas miegui. Moteriai – tai metas diskusijai apie jųdviejų santykius.

  10. Vyro galva prikimšta dideliu visiškai nereikalingos informacijos kiekiu, pavyzdžiui, visais techniniais duomenimis automobilio, kurio jis niekada nevairuos.

  11. Jei kelias dienas namie nebuvęs vyras moteriai pasakos, kad ką tik grįžo iš kelionės po mėnulį, moteris išpūstomis akimis paklaus: „Su kuo buvai“?

  12. Vyrai vartoja „aš“ arba „mane“ ten, kur reikėtų sakyti „mes“ arba „mus“. Moterys vartoja „mes“ arba „mus“, kur turėtų sakyti „aš“ arba „mane“.

  13. Vyrai ramiai miega esant bet kokiam triukšmui – vaiko verksmui, šuns lojimui, durų trankymui. Moterys nesumerkia akių, nes įsivaizduoja kažką triukšmaujant net tuomet, kai niekas iš tiesų netriukšmauja.

  14. Vyrai nemano, kad voriukas vonios kambaryje yra toks pats pavojingas, kaip nuodingasis skorpionas.

  15. Moterys valgo patiekalus su kario padažu, jeigu joms jis skanus. Vyrai valgo, nes jie nori įrodyti, kad jie gali jį valgyti.

  16. Vyrai išranda ginklus ir atomines bombas, kurios nusineša gyvybes. Moterys tokių kurti niekada negalėtų, jos stebuklingai išranda tik tuos, kurie priverčia pasijusti tikrai blogu ir kaltu, kol galiausiai tiesiog pasiduodi.

  17. Vyrai sugeba pažiūrėti filmą nuo pradžios iki pabaigos nė sykio nepaklausęs: „O kas čia?“, „Ką ji daro?“, „Kaip jis čia atsidūrė?“.

  18. Moterys žino, kaip reikia paguosti verkiantį žmogų. Vyrai pabrukę uodegas pagaliau imasi prikalti grindjuostę (nors jų to prašė jau kelis mėnesius), kai kažkas šalia verkia.

  19. Vyras sugeba išsirinkti naują batų porą per 90 sekundžių ir dar per 60 sekundžių įsigyti ją internetinėje parduotuvėje. Moteris irgi, tik sekundės virsta minutėmis ir visa tai vyksta sausakimšame prekybos centre.

  20. Vyrai puikiai vairuoja ir nežvilgčiodami į savo atvaizdą veidrodėlyje.

  21. Moteris nesusijaudina, įsivaizduodama du besiglaustančius ir besibučiuojančius vyrus.

  22. Moterys gali užuosti sportbačių tvaiką iš 15 metrų. Vyrai smarvę užuodžia tik kai į sportbačius įkiša nosį.

  23. Vyras pradeda sakinį ir… moteris jį užbaigia. Moteris pradeda sakinį ir maždaug valandą vyrui neleidžia įsiterpti.

  24. Vyrui sporto klubas – fizinė veikla, moteriai – socialinė.

  25. Moteris nužiūrinėja seksualų vyrą paslapčia ir nepastebimai. Vyrai taip nemoka, nes jie ne žiūri, o spokso!

  26. Moterys užsisako ryžių, bet valgo bulvytes iš vyro lėkštės.

  27. Vyrų klausa tam tikrais atvejais irgi ne mažiau jautresnė nei moterų. Pavyzdžiui, drybsodami tolimiausiame kambaryje jie kuo aiškiausiai išgirs, kad kažkas virtuvėje atidarė alaus butelį.

  28. Moteris prisimena kada, kur ir kokį drabužį vilkėjo per pastaruosius 10 metų. Vyras tegali prisiminti, kuo buvo apsirengęs vakar, pažiūrėjęs į rūbų krūvą ant grindų šalia lovos.

  29. Vyras turi neįtikėtiną sugebėjimą atsakyti tiesiog „aha“, nepriklausomai nuo to, kokio sudėtingumo ar svarbos klausimas yra. Moteris, atsakydama net ir į klausimą „Ar gerai miegojai?“ būtinai pridės „bet“, „nežinau“, „o gal“, ir greičiausiai atsakymas taip ir nebus aiškus.

  30. Vyrams kartais patinka pasipasakoti savo nuodėmes ir kaltes. Moterims irgi patinka – pasakoti savo vyrų nuodėmes ir kaltes.

  31. Vyras negaišta laiko, kažko ieškodamas. Jis įsitikinęs, kad ieškomą daiktą kažkur nukišo moteris, todėl visada jos klausia: „Kur mano…?“.

  32. Moteris burba, kad nėra, kur pastatyti automobilio, ir suka ratus ieškodama tos 10 metrų ilgio ir 10 metrų pločio parkavimo vietos. Vyras savo visureigį būtinai mėgins įsprausti į pirmą pamatytą laisvą tarpelį.

  33. Jei ant laiptų voliosis numesti daiktai, moteris juos surinks ir užneš į viršų. Vyras juos tiesiog perlips.

Parengė Justina Ragauskaitė

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt