5 garsių visažistų patarimai, kurių tikriausiai nežinojote

Julie Splinters - -
5 garsių visažistų patarimai, kurių tikriausiai nežinojote

Makiažio meistrai naudoja itin kokybišką kosmetiką, kuri jų įgudusiose rankose sukuria nuostabų rezultatą. Šią istoriją mes žinome, bet negi jie neturi slaptų ginklų? Žinoma, kad turi! Pateikiame 5 garsių visažistų paslaptis, kurios padės jums atrodyti dar gražiau.


1. Matinis veidas

Problemtatiškos odos ir vasaros karščio derinys sukuria bjaurų veido blizgesį. Žinoma, kad naudojant gerą kompaktinę pudrą to galima išvengti, tačiau net ir tada makiažą reikia kartas nuo karto atnaujinti. „Revlon“ kosmetiką atstovaujanti visažistė Gucci Westman siūlo labai paprastą išeitį – pasitepti pirštus dezodorantu ir lengvai patapšnoti problemines veido vietas. Tik įsitikinkite, kad jūsų dezodorantas pakankamai natūralus ir neturi itin daug cheminių kvapiklių.

2. Spalvoti akių kontūrai

Visažistė Tina Turnbow, dirbusi su Natalie Portman bei Julianne Moore siūlo atsisakyti tradicinio juodo akių kontūro, kuris optiškai mažina. Ji siūlo išbandyti tamsiai slyvinę, indigo ar alyvuogių žalumo spalvas – akys atrodys didesnės ir išraiškingesnės.

3. Tolygus makiažo pagrindas

Brett Freedman gražino aktores Vanessa Hudgens bei Leighton Meester ir pati pripažino, kad rasti tolygiai pasiskirstantį makiažo pagrindą, nenorint pernelyg priemone apkrauti veido, yra velniškai sunku. Išeitis slypi alijošiuje. Vos kelių lašų alijošiaus sulčių pakanka norint itin tolygiai paskirstyti makiažo pagrindą – tereikia prieš tai sultimis pasitepti veidą ir kol jos nenudžiūvo paskirstyti šiek tiek priemonės.


4. Teisingai padažyti antakiai

„NARS“ visažistas Doug Howell pataria antakius dažyti akių šešėliais, kurie atitiktų jūsų plaukų spalvą. Papildomai paryškinus labiausiai išlinkusią antakio dalį sukuriamas didesnių akių įspūdis.

5. Ilgos ir tankios blakstienos

Garsenybių visažistė Mai Quynh sako, kad blakstienos gali atrodyti ilgos ir tankios nenaudojant tušo. Tereikia vandeniui atsparaus juodo ar rudo akių pieštuko arba skysto kontūro, kuri reikia tepti tarp blakstienų ir iš apačios.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt