5 grožio gudrybės

Gabriel E. Hall - -
5 grožio gudrybės

Kartais iš įvairių draugų ar pažįstamų sulaukiame pasakojimų, prasidedančių „žinau, tai keista, bet …“ arba „tu tuo nepatikėsi, bet …“. Po šių įžangų seka kokia nors visiškai beprotiška idėja, bet jei mūsų pašnekovas pokalbį užbaigia fraze „išbandžiau ir tai tikrai veikė“ – greičiausiai mes taip pat susigundysime pabandyti. Šiai pagundai neatsispyrėme ir mes, todėl pasidalinsime su jumis grožio gudrybėmis, kurios tikrai veikia (ir kai kurios net geriau, nei tikėjomės)!

1) Pudruokite plaukų šaknis. Šiandien ta diena, kuomet laukia labai svarbus susitikimas, jūs pramiegojote, vėluosite ir visai neturite laiko išsiplauti plaukams? Pabandykite jų šaknis papudruoti kūdikių talko milteliais, kepimo soda ar tiesiog smulkiais miltais. Šie produktais sugers riebalų perteklių, tačiau svarbu nepadauginti, antraip rezultatas gali būti katastrofiškas. Beje, šis triukas geriau veikia šviesiaplaukėms (nes jų plaukų spalva ne taip kontrastuoja).

2) Patinusioms akims naudokite žalią bulvę. Jei naktį ne pakankamai išsimiegojote (ar miegojote per ilgai) ir dabar jus kamuoja užtinusios akys, tuomet perpjaukite pusiau žalią bulvę, uždėkite ją ant akių ir palaikykite apie 10 minučių. Žalia bulvė nuims patinimą ir atrodysite žvaliai. Be to, taip pat veikia ir panaudoti arbatos maišeliai (ypač juodos).

3) Nagų laką džiovinkite lediniame vandenyje. Jei skubate, bet norite nepriekaištingo ir nesugadinto manikiūro, tuomet nulakuotus nagus kelioms sekundėms panardinkite į ledinį vandenį. Ledinis vanduo ne tik akimirksniu išdžiovins nagų laką, bet taip pat ir atlipins visus ant odelių likusius nagų lako brūkštelėjimus.

4) Atsikratykite įraudusio veido. Po aktyvios mankštos dažnas žmogus tampa gerokai įraudęs. Idealiomis sąlygomis toks veido raudonis turėtų praeiti po kelių ar keliolikos minučių, tačiau neretai nutinka taip, kad to raudono veido niekaip neina atsikratyti net po valandos ar kelių. Tokiu atveju vertėtų išgerti antihistamininių vaistų (Claritine, Loratine ir kt.). Jie greitai ir efektyviai išspręstų įraudusio veido problemą.

5) Išvenk akių tušo dryžių ant akių vokų. Kartais būna sudėtinga itin skubiai pasidažyti blakstienas nesugadinant akių šešėlių makiažo ir neištepant jo akių tušu. Tokiose situacijose pagelbėti gali… šaukštas! Tereikia priglausti jį prie akies voko, padažyti blakstienas ir džiaugtis idealiai atrodančiu nesugadintu akių makiažu!

Nuotraukos šaltinis: lipstique.com

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt