6 didžiausios makiažo klaidos

Olivia Morelli - -
6 didžiausios makiažo klaidos

Visažistai teigia, jog makiažas turėtų atrodyti kuo natūraliau, nes jis skirtas išryškinti veido privalumus ir paslėpti trūkumus. Itin drąsus ir ekstravagantiškas makiažas tiks tik karnavalui ar įvairioms meninėms fotosesijoms, na, o pernelyg ryškus – atrodys vulgariai ir netgi pridės kelis papildomus metus. DivineCaroline.com pataria, kaip išvegti dažniausiai pasitaikančių makiažo klaidų ir kaskart atrodyti nepakartojamai.

1. Atrodysite itin senamadiškai ir neskoningai, jei naudosite tamsesnį už lūpų spalvą kontūro pieštuką. Jei norite sukurti putlių lūpų efektą, rinkitės ne lūpdažį, bet blizgį. Beje, jei jūsų lūpos yra blankios spalvos, tuomet nenaudokite bespalvio blizgio, o rinkitės ryškesnę spalvą.

6 didžiausios makiažo klaidos

2. Tam, kad užmaskuotumėte raukšleles ar spuogelius, naudojate tris sluoksnius pudros? Deja, didelis jos kiekis tik dar labiau juo išryškins ir jus pasendins keleriais metais. Geriau daugiau dėmesio ir pinigų skirkite odos priežiūrai, o ne jos maskavimui. Beje, patariama rinktis kreminę arba birią pudras truputį šviesenes už natūralią veido odą. Taip jūsų veidas atrodys skaistesnis ir labiau švytės. Taip pat atkreipkite dėmesį, jog pudrą tolygiai paskirstėte po visą veidą ir neliko jokių tamsėjančių „dryžių“ties smakru ar kaklu.

6 didžiausios makiažo klaidos

3. Būkite saikingos ir naudojant skaistalus. Jie turi suteikti natūralų raudonį visam veidui, o ne vien tik išryškinti skruostus. Padažę šepetėlį į skaistalus, jį nukratykite ir tik tuomet tapkite ant skruostikaulių, o taip pat nepamirškite perbraukti nosies ir smakro. Nežinančioms, kuri spalva jums geriausiai tinka, patariama rinktis rožinės arba persiko tonų skaistalus. Kai dengiate veidą skaistalais, nežymiai nusišypsokite – taip išryškės skruosto centre esantis apvalus raumuo, kurį ir reikėtų akcentuoti.

6 didžiausios makiažo klaidos

4. Jausti saiką turėtumėte it tušu dažant blakstienas. Per didelis jo kiekis sulipins blakstienas ir jos atrodys nenatūraliai. Jei norite kerinčio žvilgnsio, tuomet prieš dažymą jas užrieskite rietikliu arba prisiklijuokite šį sezoną itin madingus dirbtinių blakstienų kuokštelius.

6 didžiausios makiažo klaidos

5.Venkite šešėlių, skaistalų ar lūpų dažų su pilkšvu atspalviu, jei nenorite atrodyti pavargusi. Taip pat akreipkite dėmesį, koks dažų atspalvis. Turėkite omenyje, jog šalti tonai tiks vasaros ir žiemos tipo moterims, na o šilti – rudens ir pavasario.

6 didžiausios makiažo klaidos

6. Nepersistenkite su per dideliu makiažo kiekiu naudojimu. Dažydamosis neturėtumėte skirti vienodai dėmesio kiekvienai veido daliai. Kad ir kaip mėgtumėte eksperimentuoti, pasirinkite vieną veido dalį, kurią norėtumėte akcentuoti. Pavyzdžiui, prie ryškiai padažytų akių derinkite neutralių tonų ar bespalvį lūpų blizgį. Prie raudonai padažytų lūpų tiks šiek tiek blyški veido oda ir subtiliai padažytos akys. Perkrautas makiažas jus sendins ir atrodys dirbtinai.

6 didžiausios makiažo klaidos

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt