7 būdai ryšėti kaspiną

Jake Doe - -

Kartais net toks paprastas aksesuaras kaip kaspinas gali neįtikėtinai paįvairinti ir pagyvinti Jūsų aprangą. Tereikia įjungti fantaziją ir atiduoti savo stilių į kaspino magijos rankas! Mes siūlome kelis būdus, o Jūs neignoruokite vieno madingiausių akcentų šį sezoną!

  1. Ryškus, didelis kaspinas, juosiantis galvą ir žaismingai pūpsantis ant šono – taip pasipuošti siūlo dizaineris Marc Jacobs, Niujorko madų savaitėje beveik visus savo modelius pagyvinęs tokiu aksesuaru.

  7 būdai ryšėti kaspiną

  2. Kaspinas parištas po kaklu – tokį akcentą, puikiai atstojantį skarelę arba kaklaraištį, pristatė „Moschino“ mados namai, demonstruodami rudens / žiemos 2010–2011 kolekciją per Milano mados savaitę.

  7 būdai ryšėti kaspiną

  3. Kam petukus įsprausti į tradicines rankoves, jeigu galima pečių liniją originaliai stilizuoti kaspinais? Taip tarė ir padarė „Christian Dior“ mados namai su šį rūbą kūrusiu dizaineriu John Galliano priešakyje.

  7 būdai ryšėti kaspiną

  4. Mados pasaulis šaukia, kad dabar karaliauja asimetriniai kirpimai. Tokį efektą lengvai gali pasiekti ir prisisegusi didelį, besiplaikstantį kaspiną prie vienos palaidinės ar suknelės pusės. Ar ne šauniai atrodo šis „Moschino“ mados namų modelis?

  7 būdai ryšėti kaspiną

  5. Nežinai, kaip pagyvinti griežtą šukuoseną? Priekyje papuošk kuodą romantišku kaspinu – plonyčiu, juodu ar kiek išsitaršiusiu. Arba pasteliniu ir kampuotu – tokiu, kokį modeliui įsegė dizaineris Karl Lagerfeld pristatydamas „Chanel“ mados namų kolekciją.

  7 būdai ryšėti kaspiną

  6. Dizainerių duetas „Dolce & Gabbana“ visada žino, kaip dailiai paryškinti taliją. Ne tik dailiai, bet ir originaliai, pavyzdžiui, vietoj diržo panaudojant kaspiną.

  7 būdai ryšėti kaspiną

  7. Kaspinais mados kūrėjai puošia ne tik plaukus, apykakles ar pirštinaites, bet ir avalynę. Subtiliai arba įmantriai, priekyje, ties kulnu arba šone, odiniais arba medžiaginiais kaspinais… Jais batelius stilizuoti mėgsta bene visi dizaineriai, ypač „Valentino“ arba „Kinder Aggugini“ mados namai.

  7 būdai ryšėti kaspiną

AFP ir WWD nuotr.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt