7 stiliaus klaidos darbe

Ugnius Kiguolis - -
7 stiliaus klaidos darbe

Ne naujiena, kad apranga – žmogaus vizitinė kortelė. Šį kartą nekalbėsime, koks drabužis madingiausias ar perkamiausias šį sezoną, nedalinsime garsiausių stilistų patarimų, kaip pasipuošti ruošiantis į vakarėlį. Tikriausiai daugeliui yra taip pat labai aktualu, kuo rengtis einant į darbą. Karjeros aukštumų siekiančio asmens įvaizdis svarbus ne tik aplinkiniams, bet ir jam pačiam. Juk atrodant nepriekaištingai galima pasitikėti savimi, o tai atveria platesnius kelius į sėkmę. Taigi, jei išsiruošite į darbą apsitempusios nubrizgusiais džinsais ir įlindusios į megztinį su nutampytomis rankovėmis vargu ar sudarysite tvarkingo, save prižiūrinčio ir atsakingo žmogaus įspūdį. Darbo vieta neturėtų tapti žaidimų ar šokių aikštele. To išvengti padės dažniausiai pasitaikančios darbe septynios stiliaus klaidos.

1. Per gili iškirptė. Per daug atidengto kūno darbo aplinkoje gali atrodyti per daug iššaukiančiai. Įvairūs tyrimai parodė, jog moterys, kurios renkasi labiau atvirus rūbus, yra paaukštinamos rečiau už tas, kurios rengiasi kukliau ir konservatyviau.

7 stiliaus klaidos darbe

2. Per trumpas sijonas. Itin trumpo sijono dėvėjimas siunčia žinutę, jog taip jūs tarsi norite kompensuoti įgūdžius ir sugebėjimus, kurių stokojate. Etiketo ekspertė Barbara Patcher teigia, jog super trumpas sijonas blaško dėmesį ir trukdo rimtam dalykiniam pokalbiui.

7 stiliaus klaidos darbe

3. Permatomi drabužiai. Permatomo audinio drabužiai šią vasarą yra itin madingi, tačiau patariama juos rinktis laisvalaikiu. Na, o jei vis dėl to negalite nė minutės išsiskirti su taip pamėgta perregima palaidine, tuomet ant jos užsivilkite švarkelį ar liemenę.

7 stiliaus klaidos darbe

4. Apatinių demonstravimas. Iš po palaidinės ar suknelės kyšantis liemenėlės kraštelis darbo aplinkai nėra priimtinas. Taip pat reikėtų vengti išlendančių kelnaičių juostelių, nes tai neatrodys tvarkingai ir solidžiai.

7 stiliaus klaidos darbe

5. Paplūdimio atributika. Ilgos gėlėtos suknelės ar margaspalvės šlepetės – su tokia į paplūdimį tinkančia apranga neatrodysite kaip rimta savo srities žinovė. Palikite „havajietišką“ įvaizdį atostogoms, na, o darbui rinkitės neutralesnius ir mažiau akį rėžiančius tonus.

7 stiliaus klaidos darbe

6. Per daug papuošalų. Dideli kabantys auskarai, masyvus kaklo vėrinys ir keletas apyrankių – toks „perkrautas“ derinys darbo aplinkai taip pat nėra tinkamas. Venkite per didelio papuošalų kiekio ir ruošdamosi į darbą prisiminkite vieną taisyklę – kuo įvairių aksesuarų mažiau, tuo geriau.

7 stiliaus klaidos darbe

7. Per siauri drabužiai. Vargu, ar atrodysite lieknesnės su vieno dydžio per mažais marškinėliais ar kelnėmis. Pernelyg siauri ir aptempti drabužiai neatrodys gražiai, todėl jų taip pat patariama vengti.

7 stiliaus klaidos darbe

Štai ir visos dažniausiai darbe pasitaikančios stiliaus klaidos, kurių žinojimas jums padės kaskart atrodyti nepriekaištingai oficialioje aplinkoje.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt