7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

Julie Splinters - -
7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

Vis dar galvojate, kaip madingai apsikirpti? Tuomet kviečiame pasisemti minčių susipažinus su madingiausiomis rudens vyriškų šukuosenų tendencijomis. Artėjantį sezoną vis dar išliks madingi vasariški pavyzdingo mokinio ir nenuoramos rokerio įvaizdžiai: įvairaus ilgio netvarkingi kirpčiukai bei atidengta kakta su sukeltais ant pakaušio ir vašku arba geliu sutvirtintais plaukais. Na, o dar daugiau madingų rudens plaukų stilių – priešais jus!

• Šoninis sklastymas. Šiam plaukų stiliui amžiaus ribų tikrai nėra. Ją mielai renkasi ir merginų dievaitis Zacas Efronas, ir moterų numylėtinis George Clooney. Sklastymas tinka beveik visoms veido formoms ir įvairiems plaukų ilgiams. Tačiau jei jūsų plaukai ilgesni, sklastymą, skirtingai nei trumpiems plaukams, formuokite tokiomis priemonėmis, kurios nėra blizgios.

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

• Trumpi kirpčiai. Nešiodami kirpčiukus, galite susikurti įvairiausių šukuosenų ir kaskart atrodyti vis kitaip. Pašiaušti, pavelti ar suglostyti kirpčiai artėjantį rudenį bus labai madingi.

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

• Kirpimas ežiuku. Tai – paprastas ir patogus kirpimas, tačiau jis tinka ne kiekvienam. Šis kirpimas itin tiks pasitikintiems vyrams, nes jis išryškina veide atsispindinčią vidinę stiprybę, drąsą ir kovotojo dvasią. Jei jau nusprendėte rudenį pasitikti tokiu plaukų stiliumi, būkite pasiruošę dažnai lankytis kirpykloje. Mat vos tik ataugę plaukai turi būti nukirpti – tai yra tokios šukuosenos privalomumas.

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

• Kelių sluoksnių kirpimas. Dauguma vyrų mėgsta patrumpinti plaukus šonuose ir galvos užpakalinėje dalyje, o viršuje juos palikti ilgesnius. Šis plaukų stilius vis dar išliks labai madingas ir įgaus dar greitesnį populiarumo pagreitį. Jums paliekama laisvė eksperimentuoti ir sukurti įdomius ir be abejo stilingus kirpimus. Gal įkvėpimo suteiks amerikiečių aktoriaus ir daininko Adam Lambert pavyzdys?

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

• Retro stiliaus šukuosena. Jau tapo įprasta, kad besisukantis mados ratas mus sugrąžina atgal į praeitį. Vyriškų šukuosenų madoje retro stiliaus įtaka rudenį bus labai ženkli. Besidomintys mados naujienomis yra kviečiami išbandyti tvarkingus kirpimus, lygių plaukų šukuosenas praėjusio amžiaus 40 – 50 – ųjų stiliumi. Beje, į madą sugrįžta ir kirpimas „bliūdeliu“.

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

• Na, o jei nenorite atrodyti pernelyg teisingai, tuomet pasinerkite į 70 – uosius ir tapkite maištinga rudens roko žvaigžde su stilinga skiautere ant galvos.

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt