8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Gabriel E. Hall - -
8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Vieno amerikiečių žurnalo atliktos apklausos rezultatai parodė, kad pramogų pasaulio žvaigždės labiausiai mėgsta puoštis „Louboutin“ ir „Manolo“ bateliais. Tačiau tai tikrai nėra vieninteliai avalynės, kuri dažnai primena tikrą juvelyrinį dirbinį, meistrai. Pristatome dar keletą gerą vardą ir pripažinimą pelniusių avalynės gamintojų.

Jimmy Choo. Pirmuosius batelius kinų kilmės dizaineris sukūrė būdamas vienuolikos metų. Vėliau J. Choo vardą visame pasaulyje išgarsino šviesaus atminimo Velso princesė Diana, kuri labai mėgo jo kuriamą avalynę. Taip dizainerio bateliai tapo žinomi ir labai mėgstami kitų žvaigždžių tarpe. Dabar Jimmy Choo – dažni svečiai ant prestižinio raudono kilimo, puošiantys garsiausius ir turtingiausius pasaulio žmones. Beje, šio ženklo batelius labai mėgo „Sekso ir Miesto“ moterys.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Salvatore Ferragamo. Nors po garsaus italų batų kūrėjo mirties praėjo beveik pusė amžiaus, jo vardas dar ir dabar yra tariamas su didžiule pagarba ir susižavėjimu. Pripažinimą S. Ferragamo pelnė išvykęs į JAV, kai pradėjo kurti batelius Holivudo garsenybėms. Jo kurtiems dizainams neliko abejingos tokios garsenybės kaip Sofia Loren, Marilyn Monroe ar Ava Gardner. Dažnai vadinamas žvaigždžių batsiuviu, talentingasis batų kūrėjas buvo ypač vertinamas dėl savo išradingumo ir originalumo.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Christian Louboutin. Jau minėtasis Christian Louboutin yra vadinamas batų genijumi, batų karaliumi. Aukštakulnių mylėtojoms jis padovanojo jau legenda tapusių batelių, kurie išsiskiria savo juodos ir raudonos spalvos deriniu. Seksalių ir dailių raudonpadžių gerbėjos teigia, kad jie yra ne tik labai gražūs, bet ir patogūs. Įkvėpimo šaltiniu talentingasis aukštakulnių meistras vadina varjetė šokėjas, kurios yra prisidengusios itin minimaliu drabužėlių kiekiu ir plunksnomis, tačiau avi įspūdingus aukštakulnius.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Manolo Blahnik. Dar vienas kultinės avalynės dizaineris kaskat pradžiugina savo gerbėjas vis naujais, įdomiais ir nepaprastai žaviais sprendimais. Prabangius batelius kuriantis ispanų kilmės britų avalynės dizaineris Manolo Blahnik nėra baigęs specialių, batų gamybai reikalingų mokslų. Tačiau jis yra pasakęs, kad jam jų net ir nereikia – jis turi geriausią pasaulyje skonį, kas ir nulemia jo batų milžinišką populiarumą.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Sergio Rossi. Italų batų dizainerio kūriniai tapo itin žinomi po to, kai jis pradėjo dirbti su tokiais mados grandais kaip Gianni Versace ar Dolce & Gabbana. Prieš penkerius metus visateise Sergio Rossi prekinio ženklo savininke tapo kompanija Gucci Group. Dailiosios lyties atstovių simpatijas avalynės kūrėjas Sergio Rossi pelnė dėl nuostabių ir patogių dizainų.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Roger Vivier. Keletas stulbinančių talentingojo prancūzų avalynės dizainerio atradimų – žemakulniai bateliai su kvadratine sagtimi, vakariniai ilgaauliai virš kelių su karoliukais puoštais atvartais ar itin smailūs aukštakulniai. Iš pradžių nustebindavę, o kartais ir šokiruodavę kūrėjo ekstravagantiški išradimai netruko tapti klasika, kurią taip mėgsta daugelis garsenybių. Roger Vivier teko dirbti su Elsa Schiaparelli, Yves Saint Laurent ar Christian Dior.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Rene Caovilla. Dažnai šis italų avalynės dizaineris yra vadinamas basučių juvelyru. Brangakmeniais puoštos basutės sulaukia daugybės ovacijų ir pagiriamųjų žodžių. Deimantais, rubinais ar smaragdais inkrustuotos Rene Caovilli basutės yra brangi ir puiki kojų puošmena.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Giuseppe Zanotti. Atspėkite, kokia gražiausia moters kūno dalis yra italų dizaineriui Giuseppe Zanotti? Taip, tai yra pėda ir kulkšnis. Būtent tai kurdamas batelius dizaineris ir stengiasi pabrėžti. Dažnai talentingojo batų dizainerio kūriniai atsiduria ant raudonojo kilimo. Juos ypač pamėgusios supermanekenė NataliA Vodionova, aktorė Kate Hudson bei dar daugelis kitų garsių moterų.

8 garsiausi pasaulyje aukštakulnių genijai

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt