8 gėdingi(?) grožio įpročiai

Gabriel E. Hall - -
8 gėdingi(?) grožio įpročiai

Norėdamos būti gražios kartais griebiatės pačių įvairiausių priemonių. Tačiau kad ir kaip keistai ar neįprastai kai kurios iš jų skambėtų – jos veikia, tik greičiausiai ne apie visas drįstumėt prisipažint garsiai. Pristatome 8 sąlyginai gėdingus moterų grožio įpročius.

1. Skutimosi peiliukų naudojimas viskam. Nieko tokio jei naudojate juos norėdamos pašalinti rankų, pilvo, netgi veido srity augančius plaukelius, tačiau yra vietų, kuriose paliekami tie 3 nelemti plaukai – aplink kelius, rankų vidinėj pusėj ir ant didžiojo kojos piršto.

2. Subyrėjusių ar ištirpusių kosmetikos priemonių laikymas. Visai nėra gėdinga (na gerai, gal iš tikrųjų ir kiek gėdinga) laikyti sudužusių skaistalų dėklą ar patirpusį lūpdažį, suvyniotus į plastikinį maišelį ar popierinį rankšluostį, kosmetinėje. Toks įprotis sukuria netvarką, tačiau greičiausiai teks kovot pačiai su savim, kad prisiverstumėt tiesiog išmest (juk jie dar visai geri…).

3. Dviejų pirštų – dviejų minučių pedikiūras. Jei nežinote kas tai yra, leiskite pristatyti – tai skubėjimo, tobulų batų atvirais priekiais ir ne visai naujo pedikiūro derinys. Be abejo, tai ir baimė patekti į situaciją, kai reiks tuos batelius tiesiog nusiaut.

4. Galiojimo laiko ignoravimas. Ar šis buteliukas skleidžia jau tikrai keistą kvapą? Jei teko kada užduot tokį klausimą sau – greičiausiai esate kalta dėl ne itin sveikintino grožio įpročio.

5. Skolinimasis iš vyro kosmetinės. Jo skutimosi putos, dezodorantas, skutimosi peiliukai, kvepalai… Na juk tikrai būna tokių neišvengiamų situacijų. Ir suvokimas, kad ant vyro kosmetinės dar nėra spynos jus verčia tik dar labiau norėti šį bei tą panaudot ne pagal tiesioginę paskirtį.

6. Žavėjimasis naujomis tendencijomis iš labai toli. Juk mėgstate skaityti straipsnius apie 3D manikiūrą, pirštais susukumas nuostabias garbanas, supernovatoriškas priemones, tačiau ir toliau naudojate tą patį alyvuogių kauliukų šveitiklį, rišate plaukus į arklio uodegą ir spalvinate nagus ta niekada neįgristančia kūno spalva.

7. Tų pačių grožio priemonių naudojimas ilgą ilgą laikotarpį. Kiek yra tas ilgas? Na, tarkim nuo mokyklos laikų. Būdamos trylikos atradote idealią lūpdažio spalvą, o keturiolikos – nepamainomą padūmavusių akių makiažą. Ir kam ką nors keist po tiek metų, jei jau tada buvote tiesiog paauglė su genijaus sugebėjimais.

8. Plaukų rišimas į kasą ar kuodelį, norint nuslėpti kad jie plauti gerokai per seniai. Prisipažinkit (galit tik sau ir labai labai tyliai), kad ne kartą šis triukas buvo tikras jūsų gelbėtojas ne tik darbe bet ir netikėtam susitikime.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt