8 seksualumo paslaptys pagal paryžietes

Ugnius Kiguolis - -
8 seksualumo paslaptys pagal paryžietes

Teigiama, jog seksualiausios moterys pasaulyje yra prancūzės. Kur slypi jų seksualumo paslaptys? Kas suteikia joms tiek daug žavesio? Pasak rašytojos Derba Ollivier, neblėstantis prancūzių žavesys slypi jų požiūryje į gyvenimą, meilę ir seksą. Savo straipsnyje, kuris yra išspausdintas dienraštyje „Mail Online“, ji atskleidžia 7 prancūzių laimingo ir seksualaus gyvenimo paslaptis, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris ar mergina.

1. Prancūzės myli vyrus. Prancūzės tiesiog mėgaujasi priešingos lyties atstovų kompanija ir neslepia savo simpatijų jiems. Tiek moterims, tiek vyrams patinka kartu diskutuoti, ginčytis ir flirtuoti vieniems su kitais. Štai, ką prancūzė pasakytų moteriai, atvykusiai iš kitos šalies: „Vyras nėra moteris. Jis negali galvoti, kaip galvoji tu. Jis negali elgtis, kaip elgiesi tu. Todėl net nesistenk jo pakeisti ir net nesitikėk, kad jis kada nors elgsis kaip tu“. Kaip rašo Mail Online, daugelis moterų stengiasi pakeisti savo partnerį. Prancūzių požiūris yra visiškai kitoks. Jų manymu, nereikia kovoti, nes viską galima išsiaiškinti ramiai. Kam stengtis pakeisti kažkokį mylimojo įprotį, jei tai suteikia tiek daug streso? Prancūzės tiesiog atipalaiduoja ir mėgaujasi santykiais.

2. Prancūzės flirtuoja. Prancūzijoje flirtavimas tiesiog sklando ore. Flirtuoja visi: ir jauni, ir seni. Prancūzės ne tik, kad mėgaujasi flirtavimu, bet taip pat jo ir tikisi. Prancūzų teigimu, flirtuojama ne tam, kad būtų prieita prie seksualinių santykių. Flirto užduotis visai kitokia, mat juo siekiama sužadinti partnerio vaizduotę, susidomėjimą jumis, suintriguoti bei gauti malonumą bendraujant.

3. Prancūzės yra paslaptingos. Jos per penkias minutes neišpasakos visos savo gyvenimo istorijos, jos nepasigirs, kur ir už kiek per išpardavimą nusipirko tą nuostabųjį sijoną, jos taip pat neatskleis, su kuom leidžia savo naktis. Beje, kol kitų šalių moterys gyvena laimingos ateities troškimu, prancūzės mėgaujasi šiandiena ir yra visiškai patenkintos tolimesnių santykių perspektyvomis, kurios joms nėra aiškios. Prancūzijos moterys tiesiog myli savo paslaptis. Joms patinka jas apgaubiantis dviprasmybės, paslapties šydas. Jos žino, kad paslaptingumas yra labai seksualu ir žavu.

4. Prancūzės nekenčia taisyklių. Prancūzėms nepatinka tam tikri nusistovėję stereotipai. Joms patika būti nevaržomoms. Tad prancūzė tikrai nejaus jokios kaltės, gėdos ar sąžinės graužaties, jei praleis naktį su vos tik sutiktu vaikinu, kuriam pajuto didžulę aistrą ir simpatiją.

5. Prancūzės nesitiki, kad santuoka bus tobula. Prancūzėms nepakanka vien mylėti ir mylėtis, jos taip pat nori oficialiai įteisinti tuos dalykus. Tačiau jos yra labiau realistės ir supranta, kad gali taip nutikti, jog santuoka tęsis ne taip ilgai, kaip buvo tikėtasi iš pat pradžių. Prancūzijos moterys šį faktą priima lengviau ir su tuo greičiau susitaiko.

6. Prancūzės nejaučia, kad sensta. Kol kitų šalių moterys metams bėgant įnirtingai kovoja su raukšlėmis, Prancūzijos dailiosios lyties atstovės mėgaujasi vis didėjančiu savo seksualumu ir žavumu. Teigiama, kad su metais prancūzės tampa seksualesnės. Jos vis dar yra aktyvios intymioje sferoje, jos taip pat mėgaujasi kitais gyvenimo malonumais ir neturi laiko, kada nerimauti dėl artėjančios senatvės.

7. Prancūzės gyvenime atranda daug malonumų. Prancūzės tiesiog gimę mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Jos žino nuostabaus gyvenimo receptą, kurio ingredientai – skanus ir šviežias maistas, nuostabūs seksualiniai potyriai bei geras vynas. Viskas Prancūzijoje atrodo kur kas seksualiau nei kokioje nors kitoje šalyje. Prancūzės įsitikinę, kad gyvenimas – tai nuolatinis mėgavimasis visais gyvenimo teikiamais malonumais.

8. Prancūzės yra gracingos. Prancūzės myli savo kūną ir nejaučia jokių kompleksų. Jos yra lieknos ir grakščios, nors ir nesilaiko jokių dietų. Kodėl? Todėl, kad Prancūzijoje tiesiog nepriimtina būti apkūniam. Prancūzių lieknumo paslaptis – ne tai, ką jos valgo, bet tai, kaip jos parodo savo valią nepersivalgant ir nekovojant su aplankiusia bloga nuotaika šokolado plytele.

8 seksualumo paslaptys pagal paryžietes

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt