Ak, ta meilė...

Jake Doe - -
Ak, ta meilė...

Šiandien žvilgsnis į mados pasaulį bus jausmingas, mįslingas ir įtaigus. Visa tai dėl fotografo Craig McDean. Populiarių žurnalų leidėjų ir garsių mados kūrėjų numylėtinis žino, kad išsiskiriančio grožio, originalių idėjų ir tikro jausmo fotosesijos traukia akį ir pelno pripažinimą. Štai tokiomis įamžintomis akimirkomis jis buvo pakviestas pradžiuginti žurnalo „Interview“ skaitytojus.

Modern Love. Taip vadinasi rugpjūčio mėnesio numeryje išspausdinta fotosesija. Joje vyrauja 70-ųjų glam rock atmosfera, kuriai idealiai tinka stilisto Karl Templer priderinti Miu Miu, Balmain, Maison, Martin Margiela, Prada ir Balenciaga rudens/žiemos sezonų drabužiai ir aksesuarai. Šiose nuotraukose matyti, kaip žurnalo leidėjai laužo nusistovėjusius lyčių stereotipus. Jie atiduoda duoklę šių laikų madoje vis populiarėjančiam unisex įvaizdžiui. Į rock ir punk muzikos stiliaus žvaigždę panašus modelis Dan Kling dėvi aptemptus drabužius, moteriškus švarkelius, pasidažo tamsiai akis bei pasipuošia plunksnomis, kailiais, juvelyriniais dirbiniais ir kaspinais. Jo širdis priklauso modeliui Freja Beha Erichsen.

Šiose fotografijose netrūksta intymių pozų, abejingumo ar šilumos pilnų žvilgsnių. Visgi modeliai atrodo nutolę vienas nuo kito: jie nedemonstruoja savo jausmų, bet išlieka ramūs, susikaupę ir nereaguojantys į juos supančią aplinką. Tai ir prikausto dėmesį, tiesa?

Interview/Modern Love
FOTOGRAFAS Craig McDean
MODELIAI Freja Beha Erichsen ir Dan Kling

Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…Ak, ta meilė…

Nuotraukos fashiongonerogue.com

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt