Aliejai, tiesiai iš „L'Oréal Paris“ laboratorijų...

Julie Splinters - -
Aliejai, tiesiai iš „L'Oréal Paris“ laboratorijų...

Naujienos, į Lietuvą atvykusios tiesiai iš „L’Oréal Paris“ laboratorijų – tai aliejai, keičiantys požiūrį į plaukų priežiūrą. ATRASKITE 1001 BŪDĄ, KAIP PANAUDOTI ALIEJUS, KAD JIE IŠRYŠKINTŲ NATŪRALŲ JŪSŲ PLAUKŲ GROŽĮ!

Dažnas plaukų plovimas, saulė ir tarša yra kenksmingi dažytiems plaukams bei dažytoms sruogoms. Plaukai praranda blizgesį ir spindesį. Remdamosis dešimtmečius vykdomais spalvų tyrimais, “L’Oréal Paris” laboratorijos sukūrė specialų aliejų, skirtą dažytiems plaukams ir dažytoms sruogelėms.

ELVITAL EXTRAORDINARY OIL COLOR VIVE: IŠLAIKANTIS SPALVĄ

6 retų gėlių aliejų alchemijos, meistriškai suderintos su UVB filtrais, formulė apsaugo ir intensyviai maitina plaukus, kurių sruogos tampa gražios ir tarsi šilkinės bei išryškina spalvos intensyvumą.

ELVITAL EXTRAORDINARY OIL VISOKIŲ TIPŲ PLAUKAMS

Netgi ir labai sveikus, normalius plaukus reikia tinkamai puoselėti ir saugoti, norint, kad jie niekada neprarastų spindesio ir gyvybingumo. Extraordinary Oils formulė normaliems plaukams maitina plaukų sruogas ir padeda apsaugoti nuo kasdien patiriamos žalos: šukavimo, tiesinimo, taršos… Protingai sukurtos formulės, tinkančios visokių tipų plaukams ir jų neapsunkinančios.

MAGIŠKAS AROMATAS, MIŠKO, RYTIETIŠKAS KVAPAS

Akimirksniu tampantys nenugalimu įpročiu, Extraordinary Oils sukuria nuostabius pojūčius ir apgaubia subtiliu nuostabiu aromatų deriniu:

Pirmosios kvapo savybės: lengvos, vaisinės mangų, nektarinų ir juodųjų serbentų gaidos pažadina jausmus.
Antrosios kvapo savybės: saldžios, saldžių braškių – skaniausių vaisių – gaidos. Paslaptingų, pikantiškų rytietiško kedro, santalmedžio ir pačiulės gaidų prisotinti Extraordinary Oils, pilni mįslingo svaiginančio žavesio.

Extraordinary Oils, išsiskiriantys aksominiu, intensyviu, subtiliu ir svaiginančiu kvapu, kuriam neįmanoma atsispirti, suteikia plaukams nepakartojamą aromatą.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt