Ant Gaultier podiumo - vyras su vestuvine suknele

Ugnius Kiguolis - -
Ant Gaultier podiumo - vyras su vestuvine suknele

Supermodelio figūra, auksiniai plaukai, putlios lūpos, graži žandikaulio linija ir nepamirštamos akys – kas galėtų pasiginčyti jog dizaineris Jean Paul Gaultier pasirinko tobulą modelį demonstruoti pagrindinio jo Aukštosios mados kolekcijos apdaro – vestuvinės suknelės?

Daugelis žiūrovų nė neįtarė jog nuotakos drabužį pristatęs modelis – tai 19-metis vaikinas Andrej Pejic, dar visai neseniai žingsniavęs vyrų mados savaitės podiumais. 1999-aisiais iš Bosnijos į Australiją emigravęs androginiškas (vienos lyties individas, turintis kitos lyties požymių) modelis Pejic jau kelis mėnesius mėgaujasi staiga užgriuvusia šlove: jis ne tik demonstruoja garsiausių modeliuotojų kūrinius ant podiumo, bet ir dalyvavo keletoje reklaminių kampanijų, tokių kaip „Marc Jacobs“ ir „Jean Paul Gaultier“.

Būsimąją mados genijaus Gaultier mūzą Melburne atrado „Chadwick Models“ modelių agentūros vadovas Matthew Anderson. „Kai pamačiau tą vaikiną, pagalvojau – jo grožis nepaprastas“, – pasakoja Anderson, – „Andrej taip pat yra be galo inteligentiškas ir, tai tikrai nuostabu, puikiai jaučiasi savo kailyje“.

„Suprantu, kad kai kurie žmonės mano jog netelpu į jokius tradicinius rėmus“, – atvirauja Pejic, – “ Tačiau asmeniškai man yra visiškai nusispjauti kuriai lyčiai yra priskiriami tam tikri drabužiai. Svarbiausia jog man yra smagu, o visi tie apdarai, vyriški ar moteriški, ant mano kūno atrodo gražiai“.

Mados kritikai jau pastebėjo taip vadinamą „femiman“ modelių tendenciją mados pasaulyje. Kito garsaus dizainerio Riccardo Tisci mūza tapo transeksualus modelis Leah T, dalyvavęs „Givenchy“ reklaminėje kampanijoje, pristatęs šių mados namų Pre-fall 2011 kolekciją bei bučiniu su Kate Moss papuošęs žurnalo „Love“ viršelį.

Taigi, nenuostabu jog savo publiką itin mėgstantis šokiruoti Jean Paul Gaultier taip pat pasekė šiuo naujausiu mados klyksmu.

Ant Gaultier podiumo – vyras su vestuvine suknele

Ant Gaultier podiumo – vyras su vestuvine suknele

James Bond įkvėpti Jean Paul Gaultier kūriniai, kuriuos vyrų mados savaitėje rudeniui 2011 demonstravo Andrej Pejic. Šitaip pasipuošusį Andrej dizaineris pavadino „James Blond“.

Ant Gaultier podiumo – vyras su vestuvine sukneleAnt Gaultier podiumo – vyras su vestuvine sukneleAnt Gaultier podiumo – vyras su vestuvine suknele

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt