Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Olivia Morelli - -
Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Seksualūs, paslaptingi ir stilingi… Moteriški apatiniai yra puošiami nėriniais, kaspinėliais bei įvairių raštų kombinacijomis. Merginos ir moterys rinkdamosis apatinį trikotažą dažniausiai galvoja apie savo mylimąjį ir ar jis jam patiks. Sutiksite, jog vaikinus labiausiai domina tai, kas po liemenėle ir kelnaitėmis, tačiau jiems vis tiek svarbu, kad apatiniai būtų gražūs ir gundantys.

Internetinė svetainė Millionlooks.com pristato, koks apatinis trikotažas labiausiai kaitina vyrų kraują.

Tikriausiai nenustebsite, jog vyrams labiausiai patinka raudonos ir bordo spalvos apatiniai. Šios spalvos simbolizuoja meilę, aistrą, seksualumą. Moteris, vilkinti raudonos spalvos apatinius, laikoma be galo karšta ir išradinga lovoje.

Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Taip pat vaikinai ir vyrai kraustosi iš proto dėl juodų permatomų apatinių. Sniego baltumo apatiniais vilkinčią merginą jie labiausiai mėgsta pamatyti prabudus ryte. Ši spalva simbolizuoja švarą ir tyrumą. Sunku vaikinams atsispirti ir levandos bei persiko atspalvių apatiniam trikotažui. Šiltos spalvos pabrėžia moteriškumą ir todėl jos vyrams labai patinka.

Patys neseksualiausi apatiniai vaikinams yra mėlyni ir rožiniai. Tad jei jums patinka šios spalvos, vilkėkite tokius apatinius tuomet, kai nemato jūsų partneris.

Vaikinams svarbu ne tik spalva, bet ir audinys. Be jokių abejonių jiems labiausiai patinka šilkiniai, nėriniuoti apatiniai. Medvilniniai jiems atrodo pernelyg paprasti.

Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Beje, nepamirškite, kad vaikinams patinka naujovės. Todėl kaskart nustebinkite savo mylimąjį vis nauju apatinių komplektu, eksperimentuokite su spalvomis, raštais ir jų dizainu. Amerikos mokslininkai įrodė, jog moterų, kurios dažnai keičia apatinių stilius, vyrai yra ištikimesni nei tų, kurios neįneša į santykius naujovių ir intrigos.

Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt