Apie sportą - linksmai

Gabriel E. Hall - -
Apie sportą - linksmai

Kiekvieną savaitgalį transliuojama laida sporto aistruoliams „SPORT1 savaitgalis“ yra ne tik informatyvi, bet ir linksma. Kodėl? Nes į televizijos eterį grįžo legendinis TV laidų vedėjas Aurimas Dautartas.

„Pamaniau, kodėl gi man negrįžti į televizijos ekraną? O jei tai daryti, tai tik su vėjeliu – todėl lekiu į sporto televiziją! Užteks man pačiam aktyviai sportuoti – pats metas vėl paplušėti ir televizijos studijoje. Galiu užtikrinti, kad bus linksma“, – žadėjo naujasis „SPORT1 savaitgalio“ vedėjas A. Dautartas.

Aurimas „SPORT1 savaitgalio“ svečiams – sporto meistrams ir kylančioms žvaigždėms – meta „Iššūkį“. Kiekvienas laidos svečias TV studijoje išbando savo rankos taiklumą smiginio lentoje, mėgina pataikyti į golfo duobutę. „SPORT1 savaitgalyje“ kiekvienas laidos žiūrovas turi savo balsą. Interaktyvioje laidoje renkama savaitės „Bauda“ ir „Saldainis“ – labiausiai vykę ir labiausiai nenusisekę sporto epizodai. Už juos galite balsuoti SPORT1 interneto svetainėje. Be to, atsinaujinusiame „SPORT1 savaitgalyje“ žiūrovai gali įsitikinti, kad maistą taip pat galima gaminti sportiškai. Kaip? Žiūrėkite laidos rubriką „SutitIKIme sporto virtuvėje“.

Aurimas Dautartas

Apie sportą – linksmai


Esu sporto laidos vedėjas, nes: Dautartas ir savaitgalis yra labai gražu!

Mėgstamiausia sporto šaka: krepšinis.

Sporto didvyrio vardo labiausiai nusipelnė: visa Lietuva, nes ji – sporto didvyrių šalis.

Sportinė veikla, kuria pats dažniausiai užsiimu: krepšinis, tenisas, baidarės, alpinizmas.

Sportininkas, kuriam norėčiau mesti iššūkį: Žydrūnas Savickas, rąsto kėlimo rungtyje. 🙂

Tris kartus per savaitę iš ekranų žiūrovams šypsosi žavi vedėja Indrė Burlinskaitė, kuri SPORT1 kanale veda pramoginę sporto laidą „Olialia TOP“.

Jei manote, kad apie sportą išmano tiktai vyrai, labai klystate. Merginos taip pat domisi sportu ir kartais varžybose įžvelgia kur kas daugiau nei žilstelėję ekspertai bei treneriai.

Naujoji vedėja 23 metų Indrė Burlinskaitė parengia tokias sporto apžvalgas, kurių vyrai laukia ne mažiau nei svarbiausių čempionatų mačų. Patrauklioji šviesiaplaukė jau spėjo užkariauti vyrų dėmesį – ji dalyvavo populiariajame realybės šou „Iššūkis – Mis Lietuva“ ir konkurse „Mis Lietuva 2009“ pelnė „Mis Publika“ prizą. Indrė priklauso „Olialia Models“ modelių agentūrai, 2009 „Mis Olialia Bikini“ konkurse laimėjo antrąją vietą.

„Energijos man niekada netrūko. Aštuonerius metus lankiau rankinio treniruotes, todėl pati tikrai žinau, ką reiškia sunkus ir alinantis darbas aikštėje. Televizijos žiūrovų laukia ir šmaikštūs, ir rimtesni mano komentarai apie įdomiausias sporto varžybas“, – sako Indrė.

Indrė Burlinskaitė

Apie sportą – linksmai

Esu sporto laidos vedėja, nes: turiu patirties televizijoje ir esu sportiška mergina.

Mėgstamiausia sporto šaka: rankinis.

Sporto didvyrio vardo labiausiai nusipelnė: Arvydas Sabonis.

Sportinė veikla, kuria pati dažniausiai užsiimu: sporto klubas, bėgiojimas, viskas savo malonumui.

Sportininkas, kuriam norėčiau mesti iššūkį: Nerijus Juška, baleto ringe. 🙂

Simpatiškiausias sportininkas: Robertas Javtokas.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt