Apnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee Kershaw

Julie Splinters - -
Apnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee Kershaw

Praėjusių metų pradžioje modelį Abbey Lee Kershaw lydėjo ne itin malonūs netikėtumai. Jai ne kartą teko suklupti žengiant Rodarte ar Alexander McQueen pavasario/vasaros podiumu. Nepaisant šių suklupimų, ji toliau drąsiai skynėsi laurus mados padangėje ir be jokių abejonių gali būti vadinama vienu didžiausių praėjusių metų atradimu.

Dangaus mėlynumo akys, mažytis apvalus auskariukas nosyje bei jos savitas stilius, kuriame susilieja tas lengvabūdiškas jaunatviškas polėkis ir angelišikas grožis, sužavėjo ne vieną mados pasaulio atstovą. Abbey Lee Kershav pelnė daugybės dizainerių, žurnalų leidėjų bei fotografų simpatijas. Ji papuošė Gucci, G & D, CK Jeans reklaminius stendus bei žurnalų „V“, „Vogue“, „Dazed & Confused“, „Numero“ viršelius ir jų puslapius. Abbey Lee Kershav pozavo garsiesiems fotografams Inez van Lamsweerde ir Vinoodh Matadin, Nick Knight, Mario Testino, Steven Meisel bei Craig McDean ir taip pat sėkmingai pasirodė Victoria’s Secret kolekcijos pristatyme.

Mados pasaulis šiai žaviai merginai pradėjo šypsotis po to, kai ji gimtojoje Australijoje laimėjo konkursą „Girlfriend Model Search 2004“. Pirmuosius modelio žingsnius žengusi Abbey Lee iš karto pateko į „Vogue“ puslapius, buvo pakviesta demonstruoti Gucci mados namų drabužius ir galiausiai tapo viena paklausiausių ir sėkmingiausiai dirbančių modelių pasaulyje. Šiandien tai įrodo jos užimama 13 vieta geriausių modelių 50 – uke, kurį kasmet sudaro populiari internetinė svetainė models.com.

Nepakartojama. Gundanti. Svajinga. Paslaptinga. Jausminga. Šie ir dar daugelis kitų panašių epitetų yra naudojami apibūdinti Abbey Lee. Mes ją šiandien norėtume pavadinti žiemos mūza. Kodėl? Todėl, kad ši mergina papuošė bene visų garsiausių žurnalų žiemos numerių viršelius bei jų puslapius. Šiandien pristatome dvi nepakartojamas jos žiemiškas fotosesijas.

Pirmoji iš jų – šio mėnesio fotosesija žurnalui „Numero“, kurios rezultatu pasirūpino fotografas Miguel Reveriego. Abbey Lee eskpresyvumas ir žaismas su plunksnomis, kailiu ir „tvarsčio“ tendencija iš tiesų prikausto dėmesį, ar ne?

Apnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee KershawApnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee KershawApnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee KershawApnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee KershawApnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee KershawApnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee KershawApnuoginta žiemos mūza – Abbey Lee Kershaw

Antroji fotosesija buvo išspausdinta praėjuso mėnesio „Muse“ žurnale. Nuogumui ir subtiliai erotikai jau senokai įsišaknijus į mados fotografiją, fotografas Greg Kadel nepabijojo šio žurnalo skaitytojams pateikti šiek tiek gundančios, provokuojančios ir labai išraiškingos fotosesijos „Tainted Love“, kurios dėmesio centre – ne kas kitas kaip seksualioji Abbey Lee.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt