Ar žvaigždės neužknis juodai?

Linas Kiguolis - -

Panašu, kad šalies televizijos nusprendė nebeišradinėti dviračio ir žiūrovams naujame sezone pasiūlė tai, kas neva jiems labiausiai patinka, jeigu tikėsime tais mistiniais reitingais. Vėl matysime tą patį kaip ir visuomet: kriminalines, bulvarines, gyvenimo būdo ir diskusijų laidas, talentų šou, šokių ir dainų projektus.

Na, naujiena nebent galima vadinti tai, kad garsioji Rūta Grinevičiūtė (dabar jau Janutienė – red. past.) LNK iškeitė į TV3 ir be savo autorinės laidos „Paskutinė instancija“ dar ves naują diskusijų laidą „Kodėl“. Mes pristatome Jums „lengvesnes“ televizijų naujienas, kur karaliaus muzikinės žvaigždės ir žvaigždutės. Kaip nebūtų keista, vieną naują laidą (beje, taip pat apie įžymybes – red. past.) savo žiūrovui pasiūlė ir BTV televizija. Tik Lietuvos televizija (LTV) kaip visuomet neskuba startuoti, todėl nacionalinio kanalo naujų laidų neturėjome galimybės pristatyti.

TV3 „Muzikos čempionų taurė“


„Muzikos čempionų taurėje“, kuriai vadovaus dainininkai Marijus Mikutavičius ir Mia, populiarūs šalies atlikėjai kovos tarpusavyje pristatydami savo muzikos stilių.

„Šis šou – savotiška stilių kova, kurioje griaudės ne tik rokas, bet ir linksmai skambės folkloriniai kūriniai. Kiekvienas atlikėjas dainuos savo dainas ir taip pat perdainuos kolegų kūrinius“, – apie naujas, netrukus TV3 eteryje pasirodysiančias muzikines kovas pasakoja laidos prodiuseris Saulius Basijokas.

Muzikos gerbėjai, balsuodami nustatys, kuris jų yra vertas savo muzikinių trofėjų lentyną papildyti didžiąja „Muzikos čempionato taure“. Kiekvienoje laidoje dalyvaus keturios išskirtiniu ir individualiu muzikos stiliumi išryškėjusios Lietuvos muzikos žvaigždės. Jie varžysis šešiuose šou programos turuose, o žiūrovai po kiekvieno jų balsuos už jiems patikusį pasirodymą.

Laidos vedėjai Marijus Mikutavičius ir Vilija Pilibaitytė-Mia

Ar žvaigždės neužknis juodai?

LNK „Lietuvos daina“


LNK muzikiniame projekte „Lietuvos daina“ žiūrovai galės rinkti ne atlikėją, o mylimiausią dainą.

„Yra dainų, kurios padarė didelę įtaką visai tautai ir dainuojamos įsimylėjus, per vestuves, išleistuves, jubiliejus, čempionų sutikimus. Tai gali būti ir lietuvių, ir užsienio autorių kūrinys. Svarbu, kad jis būtų atliekamas lietuviškai“, – projektą pristato viena jo prodiuserių Laura Paukštė.

„Lietuvos dainoje“ dalyvaus Egidijus Sipavičius, Vaidas Vyšniauskas, „Rebelheart“, Stano, Evelina Sašenko, Sasha Song, Džordana Butkutė, Ruslanas Kirilkinas, „Ventukai“, „Sadūnai“ – iš viso daugiau nei trys dešimtys atlikėjų.

Daugiausia žiūrovų balsų sulaukusios dainos bus grojamos per 12 atrankinių „Lietuvos dainos“ laidų. Iš kiekvienos laidos bus išrenkamos dvi dainos, kurios keliaus į pusfinalius. Vieną dainą išrinks žiūrovai, kitą – komisija. Galiausiai dvylika dainų susigrums tiesioginiame „Lietuvos dainos“ finale. Kiekvieną dainą laidoje vertins 10 autoritetų komisija. „Lietuvos dainos“ nugalėtojas laimės pagrindinį 30 tūkst. litų prizą.

Laidos vedėjai Algis Ramanauskas-Greitai ir Marius Jampolskis

Ar žvaigždės neužknis juodai?

BTV „Atvirai su žvaigžde“


Nuo naujojo sezono Baltijos televizija žiūrovus pradžiugins nauja kasdiene pokalbių laida „Atvirai su žvaigžde“. Prieš 5 metus BTV buvo sėkmingai rodoma garsių žmonių portretų laida „Atvirai“. Laidos redaktorė Ligita Juknevičiūtė tuomet kalbino ne tik žinomus Lietuvos žmones, bet ir užsienio garsenybes. Intensyviai naujos laidos filmavimams besiruošianti žurnalistė sako: „Džiaugiuosi sugrįžusi į Baltijos televiziją. Darysiu tai, ką geriausiai moku ir mėgstu – kalbėsiuosi su įdomiais žmonėmis. Kiekvieną dieną jaukiame sodelyje vyks pokalbiai su žinomais aktoriais, dainininkais, politikais, sportininkais, rašytojais ar verslininkais. Tikrai niekas nevers laidos svečių demonstruoti apatinių – tiesiog mėgausimės bendravimu ir galimybe atitrūkus nuo beprotiško tempo ramiai pasikalbėti. Laidoje bus ne tik atvirų pokalbių, bet ir naudingų patarimų, muzikos, siurprizų ir, ką čia slėpti, jaukaus moteriško liežuvavimo.“

Laidos vedėja Ligita Juknevičiūtė

Ar žvaigždės neužknis juodai?

TV3, LNK ir BTV archyvo nuotr.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt