Ashley Tisdale: Suaugusi ir... Nuoga!

Linas Kiguolis - -
Ashley Tisdale: Suaugusi ir... Nuoga!

Nori visam pasauliui deklaruoti jog esi nebe maža mergaitė, o suaugusi moteris? Apsinuogink žurnalo fotosesijoje! Būtent tokį patarimą, kuriuo ne per seniausiai pati ir pasinaudojo, duotų „The High School Musical“ žvaigždė Ashley Tisdale.

Ashley, kartu su kolegėmis Bridget Moynahan, Keri Hilson ir Kaley Cuoco papuošė kasmetinio, jau tradiciniu tapusio „nuogo“ JAV žurnalo „Allure“ numerio puslapius. Pramogų pasaulio gražuolės ne tik nusimetė visus drabužius jausmingai ir seksualiai populiaraus mados leidinio fotosesijai „Baring All“, bet ir davė trumpus interviu.

„Man beveik 26-ri, tačiau visi mane laiko daug jaunesne. Šiomis nuotraukomis noriu pasakyti jog aš jau suaugau!“, – pasakojo pirmą kartą viešai apsinuoginusi aktorė ir vis dėlto pridūrė jog dėl itin atviros fotosesijos turėjo atsiklausti mamos, – „Man nepaprastai svarbu, ar tėvai pritaria tam, ką aš darau. Mano mama buvo šalia net tada kai dariausi tatuiruotę. Ant nugaros išsitatuiravau užrašą „believe“ („tikėk“), nes mama man visuomet sakė tikėti“. Mergina taip pat atskleidė savo lieknos figūros paslaptis: „Šešis kartus per savaitę lankausi sporto klube. Lankau „boot camp“, kardio, jėgos treniruotes bei minu dviračio pedalus.“

„The Big Bang Theory“ žvaigždė Kaley Cuoco prisipažįsta: „Mano šeima nežino apie šią fotosesiją. Ir aš tuoj pasakysiu kodėl: kol nepamatys nuotraukų, jie tikrai nesupras. Viskas, ką mama ir tėtis girdės tai „nuoga“. Būtent šią dalį aš ir praleidau pasakodama tėvams apie fotosesiją“. 25-rių šviesiaplaukė už savo grakštų kūną yra dėkinga jogai, kuria užsiima kasdien. Besiruošdama apsinuoginti prieš objektyvą Kaley taip pat ėmė sveikai maitintis: valgė daug daržovių, neapdoroto maisto bei kiaušinių baltymų“.

Ashley Tisdale: Suaugusi ir… Nuoga!Ashley Tisdale: Suaugusi ir… Nuoga!

40-metė serialo „Blue Bloods“ aktorė Bridget Moynahan prisipažino jog vos gavusi pasiūlymą pozuoti nuogai labai apsidžiaugė ir iš karto sutiko, bet tik vėliau suprato, ką padarė: „Juk aš visiškai tam nesiruošiau! Labai nerimavau, kaip nuotraukose atrodys mano kūnas, tačiau žinojau, kad graži poza ir tinkamas apšvietimas daro stebuklus. Šiaip ar taip, apie fotosesiją pasakiau tik savo vaikinui, net neįsivaizduoju, kaip sureaguos mano šeima“. Nors Moynahan teigė jog pozuodama jautėsi puikiai, realiame gyvenime ji ne itin mėgsta vaikštinėti „nuogu užpakaliu“ ar net su bikiniu: „Nuoga būnu tik savo namuose. Šiame skaitmeninių technologijų amžiuje išsirengti nesaugu niekur, net persirengimo kambaryje“.

Prieš užkariaujant sceną, televiziją bei žurnalų viršelius, Keri Hilson sėkmingai darbavosi kaip dainų kūrėja kitoje ekrano pusėje. 28-rių dainininkė prisipažįsta jog „išlįsti į dienos šviesą“ jai buvo tikrai nelengva: „Kiekvienas turi po šimtą patarimų kaip turėtum atrodyti: tau reikia lankytis sporto klube; tau reikia dėvėti mažiau drabužių; dėvėk sukneles ir sijonus; susigarbanok plaukus; nusikirpk plaukus; nusidažyk plaukus. Yra visas būrys žmonių, norinčių tave kontroliuoti ir pakeisti“. Mergina teigia jog pozuoti nuogai jai reiškė progą pabūti savimi: „Mes perkame brangias rankines, dirbtines blakstienas ar dirbtines krūtis. Norėjosi nuo viso to tiesiog atsipūsti“.

Ashley Tisdale: Suaugusi ir… Nuoga!Ashley Tisdale: Suaugusi ir… Nuoga!

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt