Asta Valentaitė ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės keitė įvaizdį neatpažįstamai

Jake Doe - -
Asta Valentaitė ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės keitė įvaizdį neatpažįstamai

Modelis ir stilistė Asta Valentaitė, aktorius Arūnas Sakalauskas, Operos ir baleto teatre šokanti baleto solistė Miki Hamanaka, stilingasis virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, jaunasis verslininkas Jokūbas Laukaitis ir kiti ryžosi drąsiam eksperimentui – mados ir stiliaus centro „EUROPA“ kvietimu jie nusifotografavo intriguojančioje centro leidžiamo žurnalo „Magic“ fotosesijoje. Čia žinomi pramogų ir meno atstovai prisistatė dar nematytais įvaizdžiais.

„Džiaugiamės, kad garsūs šalies žmonės pasiryžo peržengti savo komforto zonos ribas ir drąsiai eksperimentuoti, – sako mados ir stiliaus centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Nepaisant to, jie išliko atpažįstami ir tai yra puikus įrodymas, kad stiprios bei įdomios asmenybės visada išlieka savimi, kad ir kokį įvaizdį pasirinktų: santūrų, elegantišką klasikinį, ekspresyvų ar ekstravagantišką“.

Žurnalo „Magic“ fotosesijoje A. Valentaitė nustebino tomboy įvaizdžiu, radikaliai pakeitusi šukuoseną ir elegantiškas sukneles iškeitusi į baltus marškinius, platų švarką ir paltą, kelnes ir ilgaaulius batus.

Aktorius A. Sakalauskas įsikūnijo į du skirtingus stilius: į laisvą bei kasdienišką ir į retro, su 20-ųjų-30-ųjų dendžiui būdingu dryžuotu kostiumu ir ūsais.

Anglosaksiško tipo džentelmeno įvaizdis buvo sukurtas kulinarui A. Ivanauskui – čia pagrindiniais stiliaus akcentais tapo apvalūs akiniai, elegantiška varlytė, liemenė ir dailus skėtis.

Balerina M. Hamanaka atskleidė du skirtingus veidus: ryškios ir prabangios mados tinklaraštininkės bei… elegantiško vyriškio, pasipuošusio klasikiniu juodu kostiumu.

Jauniausiu Lietuvos verslininku laikomas J. Laukaitis sukūrė legenda tapusio filmo „Talentingasis Misteris Riplis“ įkvėptą įvaizdį, kuriame derinama niekad neatsibostanti klasika: džinsai ir taškuoti marškiniai, klasikinės kelnės ir susagstomas megztinis.

Plačiau apie Lietuvos garsenybių stiliaus pasikeitimus – jau šiandien svetainėje pceuropa.lt, o nuo spalio 18 d. – naujajame mados ir stiliaus centro „Europa“ leidžiamo žurnalo „Magic“ numeryje.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt