Atgal į mokyklą

Julie Splinters - -
Atgal į mokyklą

Metams bėgant dažnai prisimename tuos gerus mokyklinius laikus ir visai smagu nors trumpam būtų į juos sugrįžti. Taip mano garsiausi pasaulio dizaineriai, kurie savo naujausiose artėjančio sezono kolekcijose įtraukia keletą pagrindinių mokyklinės aprangos detalių. Mados kūrėjai siekia išsaugoti klasikinį jos stilių – tai, ką nešiojo daug moksleivių kartų. Tuo pačiu jie taip pat stengiasi įgyvendinti vieną svarbiausių mados tikslų – sukurti kuo įdomesnį ir šiuolaikiškesnį mokyklinį įvaizdį.

Tokie klasikiniai elementai kaip švarkai, džemperiai, palaidinės, oksfordo stiliaus marškinėliai, sijonai ar sarafanai niekur nedingo – jie ir yra šio įvaizdžio gyvybiniai elementai. Tačiau jie yra kur kas žaismingesni ir spalvingesni!

Dizaineriai pataria neapsiriboti vien tik klasikiniais baltais ar juodais drabužiais. Atsižvelgdami į tai, jog ruduo mūsų kraštuose yra niūrus, jie siūlo rinktis pastelinių (pav. švelnios rožinės ar persiko) ir ryškesnių (pav. tamsiai žalios, raudonos) spalvų ir raštų drabužius. Puikus akcentas – petnešos, kuprinės tipo rankinė ir, žinoma, vienspalvės arba margaspalvės puskojinės.

Atnaujinant savo garderobą, svarbiausia išlikti savimi ir rinktis tai, kas puikiai jus atspindėtų. Na, o pasisemti stilingų idėjų padės nuotraukos iš A Détacher, Burberry Prorsum, Chloé, DKNY, Dsquared2, Giles, Luella, Marc Jacobs bei Marni kolekcijų. Dizainerių pristatomas mokyklinukės įvaizdis laukia jūsų įvertinimų!

Atgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokykląAtgal į mokyklą

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt