Atlantos drabužinės patikrinimas

Olivia Morelli - -
Atlantos drabužinės patikrinimas

Ech, kaip mums, merginoms ir moterims, patinka pačiauškėti: „Matei jos suknelę?!“, „Nusipirkau batelius“, „Kiek mokėjai?“, „Iš kur gavai tą rankinę?“. Taip, apie tuos reikalus, kurie kiekvienai iš mūsų yra be galo svarbūs. Jei ne patys svarbiausi… O kaip smalsu apsiuostyti svetimoje drabužinėje! Šį kartą „Jurgita“ ištyrinėjo dainininkės Elenos Puidokaitės-Atlantos drabužinę. Pasižvalgykite kartu su mumis!

Atlantą užklupome išsikraunančią lagaminus – ji buvo ką tik grįžusi iš Bulgarijos, kur ilsėjosi kartu su mylimuoju Donatu Kisieliumi, dukrele Saule ir bičiulių kompanija.

Naujų drabužių iš ten Atlanta neparsivežė – anot jos, tai ne ta šalis, kurioje galima papildyti savo drabužinės atsargas. „Neskrendu tiesiog apsipirkinėti į Londoną kaip daro kai kurie pažįstami, bet jeigu kur keliauju koncertuoti, tai progos pasidairyti po parduotuves nepraleidžiu“, – paaiškina atlikėja. Atlanta laukiama viešnia tose šalyse, kur gyvena daugiausia emigrantų iš Lietuvos – JAV, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje. Jau kelissyk Atlanta viešėjo ir Švedijoje, mat Stokholme gyvena širdies draugo Donato brolis. „Jau puikiai žinau, kaip iš namų nukeliauti į geriausias drabužių parduotuves“, – pasakoja pašnekovė.

Dainininkė prisipažįsta mėgstanti apsipirkinėti užsienyje dėl kelių priežasčių: „Įsitikinau, kad ten net ir to paties prekės ženklo parduotuvėse didesnis pasirinkimas nei Lietuvoje. Be to, užsienyje drabužių galima įsigyti kur kas mažesnėmis kainomis, ypač per išpardavimus.“

Atlanta prisipažįsta nevengianti tinkamų drabužių paieškoti vadinamuosiuose blusų turguose ar dėvėtų drabužių parduotuvėse. Gal tai darytų ir dažniau, jeigu turėtų daugiau laisvo laiko – juk ji ne tik atlikėja, bet ir mama bei studentė! „Jeigu šalia namų būtų kokia parduotuvė, tai turbūt ją kasdien tikrinčiau“, – šypteli ji.

Mėgstamiausios atlikėjos spalvos – mėlyna, juoda ir balta. „Kažkada mėgau daugiau spalvų, bet, matyt, subrendau“, – kvatojasi pašnekovė.

Atlanta visiškai abejinga aukštakulniams, juos avi nebent scenoje arba per šventes: „Esu maža, tad vien dėl šios priežasties turėčiau juos nešioti. Tačiau aš jų vengiu, nes man gaila savo kojų.“

Dieną vietoje aukštakulnių ji mieliau avi sportinius batelius, o sijonus ir sukneles mielai keičia į džinsus ir marškinėlius. O vakarėliai? Kaip ji puošiasi eidama pašėlti? Pasirodo, eidama į kokį klubą ji neretai rengiasi tuos pačius drabužius, kuriuos vilki scenoje. „Mano sceninis įvaizdis visiškai atitinka tą vadinamąjį kokteilinį stilių“, – paaiškina ji.

Kaip matote, Atlantos spintoje nemažai suknelių. Ar užtenka progų joms vilkėti? „Sukneles dėviu per visokias šventes, jų nevengiu ir eidama pašėlti su draugais. Apsirengimo stilių dažniausiai diktuoja nuotaika“, – sako atlikėja.

Kęstučio Rimdžiaus ir Slavos Milkoto pieno spalvos suknelė su juodomis detalėmis.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Šitą suknelę Kęstutis su Slava pasiuvo, kai laukiausi Saulės. Berods mano gimtadienio proga. Puikiai su ja atrodau ir dabar. Manau, tokio kirpimo suknelės visada bus madingos.“

Mėlynas „Benneton“ kombinezonas, pirktas Lietuvoje.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Šio sezono topas. Vilkėdama šį rūbą jaučiuosi tarsi būčiau su pižama arba nuoga. Prie jo puikiai dera ir šlepetės, ir aukštakulniai, ir basutės su platforma.“

Suknelė iš naujausios Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Madam pareis vėliau“.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Susipažinom su Liutauru ne taip ir seniai, jis pakvietė mane demonstruoti kolekcijos. Ši puošni suknelė tinka tiek scenai, tiek vakarėliams.“

Liutauro Salasevičiaus kurta suknelė.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Labai universali suknelė. Iš jos netgi sijoną galima padaryti.“

„D & G“ bateliai, pirkti Čikagoje, vadinamajame blusų turguje.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Nerealus pirkinys, labai stilingai atrodo prie bet kokio rūbo.“

„Armani“ skrybėlė, pirkta vienoje iš Čikagos parduotuvių.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Labai mėgstu skrybėles, turiu jų daug. Jos labai praverčia, kai besiruošiant į kokį vakarėlį pritrūksta laiko šukuosenai. Plaukus paslepi po kepure, įsiveri ilgus auskarus ir pirmyn.“

Antikvarinė, praėjusio amžiaus 7 dešimtmetyje siūta suknelė.

Atlantos drabužinės patikrinimas

Ši suknelė ypač brangi, nes ji turi savo istoriją. Suknelę man padovanojo Čikagoje gyvenanti draugė. Ji priklausė jos tetai, kuri dainavo Čikagos baruose. Dar nė karto jos nevilkėjau, nes suknelę reikėtų šiek tiek „paremontuoti“.

Tamsiai mėlynas „H & M“ švarkelis su šviesiu pamušalu, pirktas Stokholme.

Atlantos drabužinės patikrinimas

„Labai mėgstu švarkelius. Juos dėviu pačiomis įvairiausiomis progomis“.

D. Rojaus nuotr.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt