Atostogų „must-have“ II: Kanai

Jake Doe - -
Atostogų „must-have“ II: Kanai

Kinas, smėlis, jūra, jachtos, auksinis fotoaparatas, „Chanel“ kvepalai ir gražūs batai… Antrasis atostogų taškas mūsų maršrute – Kanai. Nuo vintažinių Thom Browne modelių iki Boulevard de la Croisette – Kanų „podiumo“ arba gatvės, skirtos turtingoms parduotuvių maniakėms.

Prancūzija: Kanai
Kadaise mažas prancūzų žvejų miestelis Žydrajame krante, šiandien tapo spindinčiu ir neįtikėtinai prabangiu kurortu. Angliškasis terminas „glamūras“ kone labiausiai tinka Kanams. Tai vieta, kurioje tavo kaimynu gali tapti pats Robertas de Niro, o išėjęs į gatvę akimirksniu gali išleisti visą savo atlyginimą. Boulevard de la Croisette – Kanų podiumas arba gatvė skirta tiems, kurie šlamančiųjų turi į valias. „Chanel“, „Dior“, „Gucci“, „Jean Paul Gaultier“ parduotuvės, prabangiausi viešbučiai ir restoranai, o šalia ir „Palais des Festivals“ – vieta, kurioje jau nuo 1949 m. vyksta Kanų kino festivalis.

Tikriems gurmanams – „Marché Forville“, neįtikėtinas maisto turgus, kurį galima rasti Meynardiers gatvėje. O dėl paplūdimių – turime blogų žinių. Dauguma jų Kanuose yra privatūs, o viešieji paplūdimiai perpildyti turistų. Tiesa, visuomet galima keliauti į didįjį Kanų jactų uostą ir pasigrožėti puikiausiomis jachtomis, išsinuomuoti ir išplaukti į plačius Viduržemio jūros vandenis.

Žemiau keletas pasiūlymų jūsų „must-have“ sąrašui:
Kanų jachtų uostas, ausinės „iShellS“ iš „Colette“ (€ 80), Kanų kino festivalis, fotoaparatas „Fisheye No.2 Gold Edition“ (€ 89) iš Lomography.com, knyga „Film Noir“ iš „Taschen“ (£ 8,99), dizainerio Henrik Vibskov batai „Porthole“ (€ 312), „Melissa“ sandalai „Galactic Bow“ (£ 60), „Marc Jacobs“ akiniai, Lee Hyun Yi marinistinėje fotosesijoje „Vogue Korea“ žurnale, „L’Occitane“ taukmedžių veido šveitiklis (74 Lt), kvepalai „Chanel Sycomore“ 1930-ųjų m. flakone, aktorės Penelope Cruz paplūdimio stilius („Mango“ reklama, fot. Mert Alas and Marcus Piggott), dizainerio Thom Browne 2012 m. vasaros kolekcijos modelis, kolekcinis jachtos modelis „Arno XI Kiade“ iš CoutureLAB (£ 1 060), vintažinis Kanų atvirukas.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt