Atostogų „must-have“: Nica

Julie Splinters - -
Atostogų „must-have“: Nica

Mados dizaineriai pluša ištisus metus vien tam, kad sukurtų tobulą paplūdimio garderobą. Pasaulyje yra tūkstančiai paplūdimių, ir yra žmonių „kolekcionuojančių“ paplūdimius – kiekvienais metais aplankančių vis kitus. Taigi, kaip atrodytų „must-have“ sąrašas, skirtas kelionėms į paplūdimius, esančius skirtinguose pasaulio kraštuose? Keliausime nuo Prancūzijos iki pat Jamaikos…

Pirmasis atostogų taškas mūsų maršrute – Nica.

Prancūzija: Nica

Jei keliauji į Nicą ir planuoji voliotis baltame Prancūzų Rivjeros smėlyje, galvok iš naujo, nes Nicos paplūdimiai itin akmenuoti. Todėl į kelioninį must-have sąrašą privalai įtraukti šio sezono topą – medžiaginius, stambiomis siūlėmis daigstytus sandalus.

Gali juos be vargo įsigyti ir pačioje Nicoje. Juk čia yra daugybė įvairiausių parduotuvių, pradedant „Zara“ ir baigiant „H&M“, o prabangių „brand‘ų“ prekės Nicoje yra gerokai pigesnės, lyginant su kitais Europos miestais: Paryžiumi, Londonu ar Milanu. O štai maistas Nicoje brangus, eilinė prancūziška bagetė čia gali kainuoti 4-6 eurus. Kita vertus, atsidūręs Nicoje, gali paragauti ir geriausių Provanso virtuvės šedevrų, todėl taupyti ir graužti prancūzišką batoną tikrai neverta.

Meno ir architektūros gurmanams Nica bus beveik kaip mažasis Paryžius, nes čia yra daugybė muziejų ir istorinių pastatų. Nori pamatyti Nicą iš aukštai? Keliauk į Mont Boron aukštumas, prie senojo forto rasi puikias panoramas į legnedinį miestą prie Viduržemio jūros.

Žemiau keletas pasiūlymų jūsų „must-have“ sąrašui:

Inspiruojantis marinistinis žurnalo “Muse” viršelis (modeliai Toni Garrn ir Kendra Spears, 2012 m.); marškinėliai “French Kissing” iš “Topshop”(£ 25), prancūziški akiniai „Carven“ (€ 290), jūreiviški sandalai “Aldo” (£ 45), Nicos pakrantė, prancūziški marškinėliai Petit Bateau iš “Colette” (€ 40), “Taschen” iliustruota knyga apie Viduržemio jūros pakrantes, “L’Occitane” taukmedžių dušo kremas (52 Lt), prancūziškas “Louis Vuitton” raktų pakabukas, “Marc O’Polo” maudymosi kostiumėlis, “Marc O’Polo” 2012 m. vasaros įvaizdis vyrams, vintažiniai atvirukai iš Nicos, prancūziški šortai Petit Bateau iš “Medium Fashion Gallery” (€ 45), „Guess“ 2012 m. vasaros įvaizdis.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt