Atrodyk kaip Victoria Beckham

Julie Splinters - -
Atrodyk kaip Victoria Beckham

Victoria Beckham išties mėgsta madą, o jos stilių stebi ir mėgdžioja daugelis. Jai prilygti nori netgi žvaigždės. Ne kartą stiliaus ikona yra pabrėžusi, kad nori išsikovoti pozicijas mados pasaulyje ir sėkmingai to siekia. Tai parodo mados kritikų ir dizainerių palankiai įvertinta jos naujoji kolekcija, kuri buvo pristatyta per Niujorko mados savaitę.

„Aš myliu Niujorką! Šiuo metu gyvenu Amerikoje ir tai mano namai“, – paklausta, kodėl savo kolekciją nusprendė pristatyti ne Londone, Milane ar Paryžiuje, bet Niujorke, atsakė V. Beckham. Ši moteris įrodė, kad jos galvoje slypi ne viena puiki ir daugelio moterų (ir ne tik) simpatijas pelniusi idėja. 2011 – ųjų pavasariui ir vasarai skirtoje kolekcijoje netrūksta jai taip būdingos elegancijos ir stiliaus jausmo. Posh žino, kokias sukneles mielai norės vilkėti Holivudo įžymybės bei kitos madai neabejingos moterys bei merginos.

Kurdama kolekciją, Victoria atsigręžė į šešiasdešimtuosius metus ir atgaivino metalo detales bei dailius minimalistinius trapecinius siluetus. Kolekcija pasižymėjo laisvumu bei surišto audinio elementais. Joje dominavo neutralios spalvos ir tamsiai raudonos bei geltoni atspalviai. Ateinantiems metams jaunoji dizainerė siūlo itin liekno liemens įspūdį sukuriančius varpelio formos sijonus, iš lengvo audinio pasiūtas vakarines sukneles, prie kurių derinami Brian Atwood kurti auksiniai bateliai bei Hermes įkvėptos klasikinio modelio rankinės.

Ar naujoji V. Beckham kolekcija susilauks ir jūsų simpatijų?

Atrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria BeckhamAtrodyk kaip Victoria Beckham

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt