Atsisveikink su celiulitu!

Linas Kiguolis - -
Atsisveikink su celiulitu!

Šiandien būtų sunku surasti žmogų, kuris nežinotų, kas yra celiulitas, tačiau susidūrus su šia problema dažnai sunku surasti patikimos ir veiksmingos informacijos apie galimas kovos su celiulitu priemones. Ypač jei norime labai greitų rezultatų. Tačiau tiesa ta, kad nesvarbu ką sakytų įvairios reklamos – nėra jokios labai greitai veikiančios priemonės nuo celiulito, todėl geriausia kovą su šia problema pradėti vos tik pamačius pirmuosius celiulito požymius. Yra nemažai veiksmingų būdų ir priemonių, padedančių įveikti celiulitą, tačiau visos tos priemonės reikalauja laiko, o kuo labiau pažengusi problema – tuo daugiau laiko ir pastangų prireiks. Tai kaip su tuo kovoti?

Mankšta

Tai bene dažniausias atsakymas į klausimą „kaip išgydyti celiulitą?“ ir, beje, tai yra viena iš veiksmingiausių priemonių. Todėl norėdama turėti lygią, glotnią odą be celiulito teks nuolat mankštintis, vaikščioti, bėgioti, važinėti dviračiu ir užsiimti bet kokia kita aktyvia veikla, nes viena pagrindinių celiulito priežasčių yra per didelis žmonių pasyvumas ir nuolatinis sėdėjimas. Tad važiuodama autobusu rinkis ne sėdimą vietą, o stovėk ir leisk savo raumenims dirbti. Arba vietoj važiavimo autobusus rinkis važiavimą dviračiu ar ėjimą pėsčiomis!

Šveitimas

Kita efektyvi priemonė nuo celiulito – kūno šveitimas ir masažavimas stambiu šepečiu, kuris padeda suaktyvinti kraujotaką ir skaidyti riebalines sankaupas. Norint pasiekti pastebimų rezultatų šią procedūrą reikia atlikti bent tris kartus per savaitę, tačiau paaukotą laiką ir pastangas tikrai atpirks sveika, lygi ir švytinti oda.

Anticeliulitiniai kremai

Norint itin pastebimų ir ilgai išliekančių rezultatų anticeliulitinius kremus patariama derintii kartu su aktyviu gyvenimo būdu ir kūno šveitimu. Kitu atveju galite taip ir nesulaukti pastebimo rezultato, o net ir pavykus pasiekti norimą odos pagerėjimą – šis būtų matomas trumpai. Greičiausiai dėl to nemažai šiandien parduodamų anticeliulitinių kremų jau yra su įvairiais šveistukais ir masažiniais antgaliais.

Tamsus įdegis

Iš tiesų tai nėra celiulitą gydanti priemonė, o tik tam tikra optinė apgaulė. Gudrybė yra tame, kad tamsi oda, skirtingai nei šviesi, geriau „sulieja“ ir maskuoja įvairius odos nelygumus, todėl esant labai ekstremaliai situacijai, kuomet reikia labai greito efekto – dirbtinis tamsus įdegis gali būti vienintelis išsigelbėjimas.

Atsisveikink su celiulitu!Atsisveikink su celiulitu!

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt