Aukštakulniai "žudikai"

Olivia Morelli - -
Aukštakulniai "žudikai"

Kiekvieną sezoną mados kūrėjai pasirūpina, kad moterų kojos neliktų nepastebėtos, ir sukuria daug dėmesį atkreipiančių aukštakulnių. Nebijančioms eksperimentuoti ir atrodyti išskirtinai, dizainerė Ruthie Davis sukūrė įspūdingus batelius, papuoštus svarowski kristalais ir metalinėmis kniedėmis. Dėl pastarųjų jie tapo panašūs į dygliuotas kojų puošmenas ir daugelio aukštakulnių gerbėjų buvo praminti bateliais „žudikais“.

Tai toli gražu ne vienintelė aukštakulnių pora iš naujausios R. Davis kolekcijos. Amerikiečių dizainerė siūlo ir daugiau stilingų bei kvapą gniaužiančių batelių, skirtų rudens ir žiemos sezonams. Juos jau spėjo pamėgti tokios garsenybės, kaip Beyonce, Lady Gaga, Kate Perry, Miley Cyrus, Hilarry Duff, Alicia Keys, Rihanna, Kim Kardashian bei dar daugelis kitų.

Aistra aukštakulniams R. Davis gimė tada, kai ji nusipirko jų pirmąją porą.

„Tai buvo raudoni bateliai. Juos pasimatavusi, Ruthie jų nenusiavė ir netgi su jais tą dieną miegojo“, – prisimena R. Davis mama. Netrukus būsimoji dizainerė panoro savo meilę ir idėjas perteikti kurdama savo batelius. Iš pradžių ji dirbo „Reebok“ kompanijoje, kiek vėliau buvo pakviesta kurti batelius dizaineriui Tommy Hilfiger, na, o 2006 metais įkūrė savo prekės ženklą „Ruthie Davis“.

Modernūs siluetai, futuristinės detalės, originalus, iškilios formos kulniukas bei seksualumas ir išpuoselėtas grožis – šie žodžiai geriausiai apibūdina R. Davis aukštakulnius. Juos avėdama moteris neabejotinai atsidurs dėmesio centre ir stilingiausiųjų sąrašuose. Keletas R. Davis aukštakulnių iš 2010 m. rudens/žiemos kolekcijos – galerijoje.

Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“

Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“Aukštakulniai „žudikai“

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt