Aukštakulnių ir "Lamborghini" meilės vaisius

Linas Kiguolis - -
Aukštakulnių ir "Lamborghini" meilės vaisius

Visas būrys aukštakulnius žudikus dievinančių Holivudo gražuolių tvirtina jog su savo mėgstamais bateliais svaiginančio aukščio pakulne galėtų nubėgti ne vieną kilometrą. Kokie gi batai geriau tiktų tokiam krosui jei ne aukštakulniai, į kuriuos persikūnijo prabangių sportinių automobilių karaliaus „Lamborghini“ dvasia?

Akivaizdžiai gerą humoro jausmą turintis talentingas britų dizaineris ir „CGSociety“ narys Tim Cooper sukūrė tikrą aukštakulnių ir legendinio „Lamborghini Gallardo Superleggera“ meilės vaisių – originalius anglies pluošto batelius-automobilius „Tonino Lamborghini“ kompanijai, gaminančiai įvairiausius aksesuarus specialiai šių mašinų gerbėjams. Šiems reklaminiais tikslais sukurtiems aukštakulniams pagaminti Cooper’iui prireikė nei daug nei mažai – senų žmonos batelių bei šūsnio „Lamborghini Gallardo Superleggera“ modelio nuotraukų.

Kitas ne ką mažiau įspūdingas modeliuotojo kūrinys – „Stiletto Police“ batai, imituojantys policijos automobilį. Nežinia ar į komplektą įeina antrankių pora, tačiau, matyt tradicinė policininkės apranga prie šių aukštakulnių nelabai tiktų.

Šiaip ar taip, žiūrint į šias unikalias fetišo ir fantazijos kombinacijas, kyla nemažai klausimų, pavyzdžiui: ar žibintai iš tiesų įsijungia? Ar aukštakulniai patogūs? Ir galiausiai, ar jie greiti? Nagi, juk vis dėlto tai „Lamborghini“ !

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Kažin ką reikia padaryti, kad tave atsivytų štai tokiais aukštakulniais avinti policininkė?

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

„UNITED NUDE LO RES“ batai

Kalbant apie prabangius automobilius bei batų dizainą, verta paminėti ir olandų kompaniją „United Nude“, taip pat gaminančią išskirtinę avalynę. Jos įkūrėjai Rem D Koolhaas ir Galahad Clark tol eksperimentavo su 3D skaneriu, kol eksperimentai virto „Lo Res“ (Low resolution) dizaino projektu. Šio metodo, automatiniu būdu kuriančio maksimaliai paprastų formų dizainą pagalba, be taurių, kėdžių, motociklo, buvo sukurtas ir „Lamborghini Countach“ automobilio 3D modelis, o vėliau ir aukštakulniai, kuriuos galima įsigyti už 250 dolerių.

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisiusAukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

„Lamborghini Countach“ ir jo 3D modelis pagal „Lo Res“

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

„ASTON MARTIN“ ir „OPEL“ kūriniai

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Aukštakulnių ir „Lamborghini“ meilės vaisius

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt