Aukštoji mada: Chanel

Olivia Morelli - -
Aukštoji mada: Chanel

Karlas Lagerfeldas visuomet pabrėždavo, kad jo kolekcijos gimdavo sapnuose. Tačiau naujoji couture kolekcija, anto dizainerio, jam buvo ne saldus sapnas, bet košmaras. „Ne, ne, aš tik juokauju“, – užkulisiuose pasitaisė K. Lagerfeldas, kuomet atėjo metas pristatyti 2010/2011 m. rudeniui ir žiemai skirtą Chanel couture kolekciją.

Paryžiaus karališkuosiuose rūmuose surengtas kolekcijos pristatymas dvelkė prabanga ir blizgesiu. Manekenės ėjo podiumu, kurio centre buvo didžiulis liūtas, simbolizuojantis Coco Chanel mados namų legendinės įkūrėjos Zodiako ženklą. Pristatymo pabaigoje susirinkusieji galėjo išvysti ir vyrą su liūto kauke. Manyta, kad po ja slepiasi pats mados kaizeris, tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo jo numylėtinis prancūzų supermodelis Baptiste Giabiconi.

K. Lagerfeldas atsisakė tradicinių „Chanel“ juodų tvido švarkų, balto drabužių kraštų apvedžiojimo bei perlų. Visą dėmesį dizaineris sutelkė ties sijonais ir suknelėmis iki kelių. Prabangos joms suteikė puošyba aukso detalėmis, sudėtingais siuvinėtais raštais, kailiu bei gėlių ir grafikos elementais. Šie motyvai pasufleravo, kad dizaineris įkvėpimo ieškojo ištaiginguose Rusijos caro rūmuose.

Rafinuota ir gracinga „Chanel“ mados namų moteris dieną taip pat vilki prašmatniu šiek tiek pailgintu arba patrumpintu klasikiniu kostiumėliu, kurio akcentas keturių ketvirčių rankovės, o vakare pasipuošia aukso spindesio suknele, pagražinta karoliukais, nėriniais ar permatomu audiniu. Šį derinį idealiai užbaigia masyvūs sidabro spalvos papuošalai bei ilgaauliai batai. Daugiau įspūdžių – nuotraukose.

Aukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: ChanelAukštoji mada: Chanel

Nuotraukos style.com

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt