Aukštosios mados savaitės sprogimai (I dalis)

Ugnius Kiguolis - -
Aukštosios mados savaitės sprogimai (I dalis)

Paryžius praeitą savaitę sprogo ne tik nuo karščio, bet ir įtampos, prasidėjusios dėl vieno svarbesnių mados pasaulio įvykių – Aukštosios mados (Haute Couture) 2012-13-ųjų metų rudens/žiemos sezono kolekcijų pristatymo. 19 mados namų, turinčių išskirtines teises dalyvauti elitinėje aukštosios mados savaitėje pristatė šimtus haute couture modelių.

Produktyvumu, aišku, labiausiai pasižymėjo CHANEL su Karlu Lagerfeldu, ant podiumo paleidę net per 60 skirtingų modelių, tačiau vienoje vietoje jiems šį kartą teko nusileisti. Įspūdingiausių podiumų scenografija garsėjantis Karlas buvo pralenktas naujojo DIOR dizainerio Rafo Simonso, kurio komanda visą podiumo perimetrą nuo grindų iki lubų nukabino gėlių žiedais. Be to, šios kolekcijos pristatymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu, o ne skirtas tik uždarai mados elito grupelei, kas be abejo, aukštosios mados snobams sukėlė nepasitenkimą.

Tačiau dar daugiau nepasitenkinimo sukėlė senasis Paryžiaus pankas Jeanas Paulis Gaultieras, kurio kolekcijos pristatymas vėlavo kone dvi valandas ir išvedė iš proto net Vogue meno redaktorę Grace Coddington, kuri neištvėrusi išėjo… Tiesa, ne viskas Paryžiuje praeitą savaitę buvo taip jau blogai. Apie tai, kas mums labiausiai patiko, jau kitame įraše.

Žemiau matote Alexandre Vauthier, Alexis Mabille, Atelier Versace, Bouchra Jarrar, Chanel, Christian Dior, Christophe Josse, Elie Saab, Giambattista Valli, Giorgio Armani Privé, Givenchy, House of Worth, Iris van Herpen, Jean Paul Gaultier, Julien Fournié, Maison Martin Margiela, Stéphane Rolland, Ulyana Sergeenko, Valentino modelius.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt