Auskarai pagal nuotaiką

Gabriel E. Hall - -
Auskarai pagal nuotaiką

Šį pavasarį ir vasarą madingi dideli, masyvūs, pagaminti iš įvairių medžiagų auskarai. Juose dominuoja etniniai motyvai bei vintage ar retro stilius. Beje, auskarai yra puošiami svarovski kristalais bei įvairiais brangiaisiais akmenimis. Žinoma, didelis dėmesys kreipiamas ir į spalvas. Pasirodo, pasirinkta tam tikra auskarų spalva gali nulemti jūsų nuotaiką!

• Balta. Balta spalva simbolizuoja jaunystę, viltį ir tyrumą. Baltos spalvos papuošalai (pav. perlai) – tai kažko nauja pradžia.

Auskarai pagal nuotaiką

• Raudona spalva pulsuoja energija ir aistra. Dideli auskarai ar kokteilių žiedas su raudonais brangakmeniais (pav. rubinais) – puikus jūsų aprangos akcentas, kuris atkreipia dėmesį ir žavi.

Auskarai pagal nuotaiką

• Purpurinė spalva – kūrybiškumo ir valdžios simbolis. Auksiniai auskarai su dideliu ametisto akmeniu atrodys puošniai ir prabangiai.

Auskarai pagal nuotaiką

• Geltona spalva simbolizuoja laimę ir džiaugsmą. Ypač dideli apvalūs auskarai tinka prie bet kokio drabužio stiliaus ir gali pakelti jūsų nuotaiką.

Auskarai pagal nuotaiką

• Rožinė spalva yra koketiška ir pavasariška. Dažniausiai rožiniai auskarai yra dekoruojami gėlių detalėmis. Pasipuošusios jais atrodysite itin žaismingai bei nuotaikingai.

Auskarai pagal nuotaiką

• Žalia spalva simbolizuoja gamtą ir atbudimą. Žali akmenys ramina ir atneša sėkmę. Ypač gražiai atrodysite pasirinkusios juodo metalo auskarus, papuoštus smaragdu.

Auskarai pagal nuotaiką

• Mėlyna spalva siejama su ramybe, pasitikėjimu bei „šaltumu“. Mėlyni akmenys mums primena žemės elementus – orą ir vandenį. Mėlynasis topazas itin dera su sidabro arba platinos auskarais.

Auskarai pagal nuotaiką

• Ruda spalva yra paprasta ir organiška. Šios spalvos papuošalai padeda sukurti bohemišką stilių. Dažniausiai rudos spalvos akmeninis puošiami mediniai auskarai.

Auskarai pagal nuotaiką

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt