Auskarai pagal veido tipą

Julie Splinters - -
Auskarai pagal veido tipą

Pasipuošusios auskarais moterys atrodo žaviai ir puošniai. Teigiama, jog auskarai turi atitikti veido formą. Taigi, kokie auskarai jums labiausiai tinka? Jums pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti geriausią ir tinkamiausią variantą.

Prieš pradėdamos rinktis auskarus, iš pradžių turite nustatyti savo veido tipą. Atkreipkite dėmesį į plaukų spalvą ir kirpimą, veido odos spalvą, kūno sudėjimą bei rūbus, kuriuos dėvite.

Jei jūsų veidas apvalus, jums geriausiai tiks smulkūs, ilgi su įvairiais raštais auskarai. Jūs taip pat galite rinktis kabančius lašo formos, ovalius ir pailgus auskarus. Tinkamas variantas yra ir kvadrato bei stačiakampio formos auskarai. Patariama vengti mažų, apvalių ir labai didelių auskarų.

Auskarai pagal veido tipą

Ovalo formos veidas. Tai klasikinė veido forma, kuriai tiks beveik visų stilių auskarai. Jūs galite rinktis mažus, ovalius, „spiralinius“ auskarus. Turinčioms trumpus plaukus labai tiks auskarai su perlais, deimantais ar kitais brangiais akmenimis. Prie ovalaus veido nelabai tinka ypač ilgi ir ploni auskarai.

Auskarai pagal veido tipą

Širdies formos veidas. Rinkitės auskarus, kurie yra platesni apačioje – lašo formos ar trikampius. Labai tiks apvalūs ar ovalo formos auskarai. Gražiai atrodysite su „piramidės“ stiliaus auskarais.

Auskarai pagal veido tipą

Kvadrato formos veidas. Tinkamiausias variantas – apvalūs auskarai, nes jie sušvelnina jūsų veido bruožus. Patariama vengti kampuotų, kvadrato ar stačiakampio formos auskarų.

Auskarai pagal veido tipą

Pailgas veidas. Jums geriausiai tiks maži, smulkūs auskarai. Galite drąsiai rinktis ir apvalius, trikampio ar keturkampio formos aukskarus. Prasčiausias variantas- plokšti, masyvūs kabantys auskarai.

Auskarai pagal veido tipą

Deimanto formos veidas. Nešiokite trumpus ir plačius auskarus. Labai tiks ir mažučiai lašo formos auskarai. Venkite ilgų ir labai plonų auskarų.

Auskarai pagal veido tipą

Turinčioms trikampio formos veidą patariama rinktis didelius ovalius arba mažus apvalius auskarus. Tiks auskarai su įvairiais raštais apačioje.

Auskarai pagal veido tipą

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt