Balandžio mėnesio „Jurgita“ – apie spalvingą gyvenimą ir madą

Olivia Morelli - -
Balandžio mėnesio „Jurgita“ – apie spalvingą gyvenimą ir madą

Rengdami šį numerį nė kiek nesijaudinome, kad pavasaris vėluoja. Dėliojant visus taškus ant „i“ netgi pasnigo… Dirbome ir šypsojomės, nes visos mūsų mintys sukosi tik apie spalvas.

„Jurgitai“ straipsnį apie spalvas rengusi psichologė Rugilė Vilkišė prisiminė puikų palyginimą: spalvų terapiją išradusi akla farmacininkė Wicky Wall yra pasakiusi, kad žiūrėti į mus supančias spalvas ar sąmoningai jas naudoti norint save atskleisti tolygu skirtumui tarp mylimojo fotografijos ir mylimojo mūsų glėbyje.

Taigi spalvų temą pasirinkome ne tik dėl to, kad mados pasaulio galingieji šį pavasarį ir vasarą ragina rengtis kaip niekada ryškiai. Į spalvas pamėginome pažvelgti įdomiau, todėl ieškojome apie jas išmanančių herojų. Vienas iš jų žinomas dailininkas Arūnas Rutkus, „Jurgitai“ prisipažinęs, kad kiekvienas jo gyvenimo etapas turėjo savo dominuojančią spalvą. Interjero dizainerė Indra Marcinkevičienė atskleidė, kad ryškios spalvos tapo jos vizitine kortele. O štai rašytoja Ugnė Barauskaitė neslėpė, kad jos gyvenimas prisipildė spalvų pradėjus šokti pilvo šokius…

Dainininko Andriaus Mamontovo apie spalvas neklausėme – mums rūpėjo sužinoti, kada jis išleis naują albumą ir vėl pradės rengti koncertus.

Žinoma, nepamiršome ir mados. Mados istorijos rubrikoje apžvelgėme margą 8-ąjį dešimtmetį, knaisiojomės parduotuvių lentynose, ieškodami šviežienos Jūsų pavasario aprangai. Savaime suprantama, apsilankėme viename svarbiausių metų mados renginių „Mados infekcijoje“ ir parengėme kruopščią ataskaitą apie visas tris renginio dienas.

Po ilgos pertraukos vėl išlindome į gatvę, kad savo fotoobjektyvais sumedžiotume stilingiausius sostinės praeivius. Vėl apžvelgėme nacionalinio dizaino ypatumus, ieškojome vietų, kur Jūs galėtumėte kultūringai praleisti laisvalaikį. Tai tiek šį kartą…

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt