Balandžio mėnesio „Jurgita“: kelionė į džiungles...

Gabriel E. Hall - -
Balandžio mėnesio „Jurgita“: kelionė į džiungles...

DŽIUNGLĖS – viena karščiausių šių metų pavasario/vasaros mados sezono tendecijų. Pitono ir krokodilo oda, leopardo kailis, indėniškos plunksnos – egzotika, neretai balansuojanti ant beskonybės ar perdėtos prabangos ribos, bet sugebanti užhipnotizuoti tūkstančius žmonių. Dėl vintažinių leopardinių kailinukų greičiausiai susipeštų ne vienas gatvės mados medžiotojas ar pop scenos „liūtė“, be to, paklauskite bet kurios mados žurnalo darbuotojos ar ji turi bent vieną leopardo rašto daiktą? Aišku, kad turi! Taigi, mados guru šį sezoną tikrai neišsivers be animalistinių ir floristinių elementų, todėl mes, kaip ir daugelis pasaulio mados žurnalų, šį mėnesį desperatiškai neriame į mados džiungles.Pakeliui užsukame ir į laukinę Pietų Ameriką. Meksika, senoji actekų civilizacija, Frida Kahlo ir deginantys čili pipirai – dar viena mūsų šio mėnesio inspiracija. Be viso to, jūsų dar laukia trys interviu. Progresyvaus lietuviško mados ženklo „Pando Pants“ kūrėjai – elegantiški pankai su toli siekiančiomis idėjomis ir tvirtu požiūriu į tai, ką daro; fenomenalus britų muzikantas Jamie Woonas, apšildęs net pačią Amy Winehouse, ir jo muzikiniai „everestai“ bei miesto džiunglėmis motociklu lakstantis Rimas Bružas, kątik išleidęs unikalią knygą – visi jie atsidūrė mūsų taikinyje. Tuo tarpu, aktorius Vytautas Rumšas pristato savo TOP3, o mūsų grožio ekspertai stoja į kovą su celiulitu, griauna mitus ir pateikia išsamią šio keisto „defekto“ anatomiją. Tuo metu mes – tris dienas iš eilės spoksome į žirkles su kaukole ir „triname“ „Mados infekcijos“ kėdes, stebėdamos podiumą. Šviežias kraujas, veteranai, skandinavai, įdomi vyriška mada ir keistas inkliuzas – Fashion TV kolekcija. Ko gero, didžiausias šio mėnesio nusivylimas… Na, bet mes labiau mėgstame skaityti, nei apkalbinėti. Taigi, kaip visada…

Įdomaus skaitymo ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt